Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre mondom hogy építő és pozitív válaszokat várok, kérlek ne szóljatok le!


Na az van hogy a lovardánkban van egy nagyon cuki és aranyos ló aki a kedvencem. Nem az enyém és nem iskolaló. Egy bertartott ló. De soha nem látom a gazdáját, minden szabadidomet a lóval töltöm. Ápolom, simizem, fotózom. Meg kiskorú vagyok. És szüleim nem terveznek most lovat venni. Pedig nem szeretném őt soha elengedni, főleg hogy már 16 éves a ló. Sztetek mit tegyek? Amúgy tervezünk lovat de még nem most (1 éven belül).

Nem leszólni! Köszönöm, legyen jó napotok🥰



2022. aug. 26. 08:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Hány éves vagy?

Szerintem elképzeled magad egy filmben ahol a főszereplő nagyon szereti az elhanyagolt lovat. Xd Nem a te tulajdonod hagyjad békén, az meg hogy nem látod a gazdáját,nem egy udőben vagytok ott.

2022. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Időben*
2022. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem ez nem igaz, de gondoltam hogy nem kapok normális választ ...🤮
2022. aug. 26. 09:02
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy próbáld meg felvenni a kapcsolatot a gazdájával. Hagyjátok nekievelet, vagy a lovarda vezetőjétől is kérhetdz segítséget. Kérdezd meg a tulajtól, hogy nem eladó -e véletlenül
2022. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
16 éves lovat már nem éri meg megvenni
2022. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Én is voltam hasonló helyzetben, sajnos ritka a happy end ilyenkor. Sajnalom.
2022. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

"gondoltam hogy nem kapok normális választ"

Pedig ez volt a normális válasz. A bértartás nem azt jelenti, hogy bárki hozzányúlhat. A hely gazdája tartozik felelősséggel. Ő megbízott téged azzal, hogy bármit csinálj vele? Vagy, másképp fogalmazva, adott engedélyt?

2022. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell venni a kapcsolatot a tulajjal, hátha foglalkozhatsz vele, még akkor is ha mondjuk nem ülsz rá. HA tulaj még azt is megengedné, hogy ráülj akkor az jó lenne, ha vagy a ló szintjén. Ennyi erővel felestartásban is gondolkozhattok, ha a tulaj belemegy, és el tudod lovagolni a lovat.
2022. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Honnan veszed, hogy nem látogatja a lovat? Gondolom nem vagy ott 0-24-ben :D

Egyébként a lovarda irodájában szerintem tudsz segítséget kérni, hogy kié a ló és egy elérhetőséget. A levelet nem ajánlom, 8x elkallódik egy nap alatt az istállóban

2022. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Arra még mindig nincs válasz hány éves.
2022. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!