Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovakra jár támogatás?

Milyen lovakra jár támogatás?

Figyelt kérdés
Itt, gyakori kérdéseken sok mindent olvastam. Volt aki szt írta, hogy 1 lóra nem lehet felvenni, csak többre pl. 10, azt is orták, hogy nem falu végi csődörrel hanem fedménnel(ez gondolom igaz is), a lónak kellenek papírok, ha kanca 5 éven belül kell ellenie egy csikót. És az is igaz, ha egy lóra kapsz támgatást akkor csak fajtán belül fedeztetheted azt a lovat?

2022. aug. 27. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ezt szerintem kevered a CSOKkal

Ugyanez csak emberekkel

2022. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg kérdezz hozzáértő embert
2022. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Hagyományos magyar fajtákra adják, furioso, gidrán, nóniusz, kisbéri.. A kancának kell legyen származási lapja is, szóval nem elég a papírja van, bár nem tudom mit értesz alatta. Illetve igen hivatalos fedménnel lehet fedeztetni lepapírozva minden. A tenyésztés elég drága dolog, a többit szerintem az MLOSZ-nál kell megérdeklődni.
2022. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!