Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasterápiához elvárások?

Lovasterápiához elvárások?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta, hogy gyógytornára mennék és aztán valami lovas ágra. Úgy hallottam nehéz vizsgák vannak, saját ló nélkül szinte lehetetlen.

Aki ennek tanult vagy elvégezte, milyen követelmények vannak pontosan? Mik voltak nektek nehezek?



2022. szept. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Akinek lova sincsen az hogyan akar terápiát tartani?
2022. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Gyógypedagógiáról is mehetsz lovasterápiára. A lovasterápia hivatalos oldalán mindent megtalálsz.

A gyógyped inkább gyakorlati, mint elméleti, szerény véleményem szerint egyszerűbb,mint a gyógytornász szak, de helye is válogatja.

2022. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs lovam most, azon gondolkodom, ha ezt szeretném akkor veszem majd egyet. Olyat is hallottam hogy ha olyan lovardába mész lehet van olyan ló amivel lehet ezt csinálni. De ha ezt választom mindenképpen szeretnék saját lovat. Most halasztottam egy évet és dolgozok meg egyetem mellett is gondolkozom, hogy fogok így nem lehetetlen.

Viszont azon aggódok hogy egy olyan lovat venni ami megfelel az elvárásoknak egyáltalán lehet-e vagy nekem kellene befanítani, netán csak drágán lesznek?

Ezért is érdekelnének olyan vélemyények akik már megcsinálták.

De köszönöm!:)

2022. szept. 27. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
szerintem könnyen fogsz kapni erre alkalmas lovat. sok lovarda van, ahol idosebb vagy mar tul nyugodt iskolalovakat arulnak, egy olyan pont tokeletes ilyen celra
2022. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!