Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kobakot érdemes vennem?

Milyen kobakot érdemes vennem?

Figyelt kérdés

1 hete leestem a lóról, és az előző fouganzás rózsaszín kobakom, amit 3 évig használtam eltört, így kéne új.


9 éve lovagolok, elkezdtem díjugratni.

Eddig 3x estem, ebben a hónapban 2x.

Heti 2x járok lovagolni, rendszerint az egyik sík, a másik ugró edzés.

Nem futószalag lovardába járok, így néha felpörögnek a lovak.

Szempontok:


•jól védjen

•megfizethető ár

(0- 20.000Ft, de ha nagyon jó kiadunk többet)

•ha lehet fekete legyen, kövek, stb, lehet rajta



Szerintetek honnan, és milyet érdemes vásárolni?



2022. okt. 31. 10:16
 1/7 anonim válasza:
31%
Én télre motoros bukóban tolom. Védi az áll és arccsontot, és leengedett plexivel a hideg ellen is jó. Ráadásul van benne head set, így telefonálni is tudok.
2022. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Legyél fair, a ló sem visel és ő ugrik, igaz nem jókedvéből.
2022. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Charles Owen, drága kategória.

Amúgy casco, és ha kifogsz akciót, akkor 20 ezer felett kicsivel meguszod. Amúgy 50 ezer kb.

Fouganza kobakok is jók, a célt megszolgálják, szépek is. És olcsók. Én fouganzában kezdtem ugrani+versenyezni, teljesen jó. De utána váltottam. A kramer-ben vettünk egy gyönyörű kobakot és vagyok jó árú volt és jól véd! Néz ott körül!

2022. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó árú*
2022. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Casco van, mondjuk ha sokat esel, akkor az ember sajnál mindig annyit kiadni rá. Viszont az életednél semmi sem drágább. A Decathlonos kobakok se rosszak, az áruk miatt talán annyira nem sajnálod, ha esetleg eltörik. Vannak szabványok, amiknek minden kobaknak eleget kell tennie.
2022. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ilysn árban sajnos igazán jót nem kapsz. A cascot lehet megpróbálni.

Használtan ne vegyél, hiába nem tűnik sérültnek lehet az:)

2022. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg jofogason, Vinteden korul nezhetsz hasznalt kobakok ert sokszor vannak olcson jo allapotu kobakok. Vagy ha nem szeretnel hasznaltat akkor esetleg a Decathlon-os kobakok jo arban vannak es tobb is van ami szep.
2023. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!