Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok, miért tud ló...

Mit gondoltok, miért tud ló és ember kapcsolódni egymással? Hogyan tud létrejönni ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem tud.
2022. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az Avatar cimu filmben a lo farok szőrét összekapcsolják az emberek copfjaval es igy.
2022. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Életemben néhányszor ültem lovon, de én őszintén semmilyen kapcsolódást nem fedeztem fel. Tök félelmetesek és a lovaglás is veszélyes. Velem pl. megtörtént, hogy a ló úgy nekisúrlódott a lovarda falának, hogy rajta ültem, szóval totál nem törődött vele hogy megsérülhetek. Egy másik alkalommal pedig a ló, amin ültem, lefeküdt a földre. Én gyorsan leszálltam róla és utána mondták, hogy ha így lefekszik a földre, akkor hemperegni szokott. Hát köszönöm... Azt is mondják, hogy a ló milyen okos, amivel szintén nem értek egyet, hiszen még szobatisztaságra sem képes, és teljesen kiismerhetetlen. Amúgy szépek meg minden, de én nem érzek semmi olyan kapcsolatot, mint ami pl. egy kutyával tud lenni.
2022. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Erről kérdezd Cicciolinát!
2022. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

3. "Azt is mondják, hogy a ló milyen okos, amivel szintén nem értek egyet, hiszen még szobatisztaságra sem képes, és teljesen kiismerhetetlen."


Egy lónak miért i kellene szobatisztának lennie?

2022. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak akkor jön létre, a kapcsolat, ha az ember szereti a lóvát.Az állat ezt megérzi és visszonoza a maga módján.
2022. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudom, hogy miért van kapcsolat közöttük, de szerintem teljesen egyértelműen van. Nekem az egyik legszebb álmomban egy ló belépett az ablakon (én egy házban voltam) és annyira lenyűgöző volt a szépsége és eleganciája.


Van egy segítő ló is, azt hiszem Peyo-nak hívják, ő rákos betegekhez megy a kórházba. Mindig ő dönti el, hogy melyik szobába megy be. Ha őt látom, mindig sírnom kell.

2022. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Menedék című filmet nézd meg!

Vagy lóra lovaglásra születtél vagy nem!


3-mas!

Sajnos a lovak nem számolják bele ha valaki ül rajta, csak a saját szélességüjet/magasságukat képesek figyelembe venni.

2022. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanúgy, ahogy ember és ember között. A ló alapvetően alárendelt szerepben kiegyensúlyozott. Ha az emberben megtalálja a biztonságot, az igazságos vezetőt, akkor akár a lovak elé is rendeli, azaz őt fogja vezetőnek elfogadni, és a többi ló nem lesz viszonyítási alap. A ló teljesen rá tud hangolódni az emberre ezáltal.
2022. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%
Sok együtt töltött idő.
2022. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!