Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastábor 18-19 éveseknek?

Lovastábor 18-19 éveseknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos nemrég kezdtem lovagolni, elég jól haladok és élvezem, gondoltam nyáron szívesen elmennék egy lovas táborba.. viszont semmi ötletem sincs, hol keressek, mivel a legtöbb amit online láttam 14/16/18 éves korig volt. Nem nagyon találtam semmit

Tudnátok mondani lovastáborokat korombelieknek/idősebbeknek?^^



2023. márc. 23. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
írj nekik vagy hívd fel őket, hátha mehetsz 18-19 évesen is akár egy kis többlet költség árán.. Szerintem beengednek pár helyre.
2023. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van kifejezetten felnőtteknek is.

2023. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint csak úgy érdemes meg lovas táborba menni, ha rajtad kívül még több másik barátod is megy, egyedül nem nagyon érdemes. Ezalatt azt értem, hogy jó társaság hiányában nem fogod magad a legjobban érezni (de lehet hogy ezt csak az én introvertált személyiségem látja így), lovaglásban pedig fejlődni nem fogsz, ugyanis általában ilyenkor beosztanak egy pár iskolalovat és rajtuk lovagol mindenki, valamint nem is kapsz annyi figyelmet, mint egy rendes edzésen. Vannak az edzőtáborok, ott viszont már a fejlődés a lényeg, így én azt jobban ajánlom, hiszen több hasznát veszed.
2023. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van felnőtteknek is tábor, de a közeli lovardákban érdekjődj (pl ahol lovagolsz) hogy még mehetsz e.
2023. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2023. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bocs, nem, ez

[link]

van ott 3 lovas is.

2023. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen mennyire esik útban? A Varázsvölgy Lovasudvar felnőtt lovastáborát tudom ajánlani.


[link]

Nagyon rendesek, és lesz szalonnasütés is.

2023. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!