Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlanátok a Cseresznyevirág...

Ajánlanátok a Cseresznyevirág Lovardát vagy az Akadémia Lovasiskolát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég elkezdtem lovardákat nézegetni, és kettő felkeltette az érdeklődésemet. Az egyik a Cseresznyevirág Lovarda, a másik az Akadémia Lovasiskola. Ugyan találtam kérdéseket róluk, de azok nagyon régiek, és hátha változott azóta a helyzet. Kérlek írjatok róluk véleményt (és ha írtok akkor kérlek írjátok oda, hogy melyikről beszéltek). Nem feltétlen szeretnék versenyezni, de olyan helyet keresek, ahol lehet egy minimális szintig ugratni (de ez sem muszáj). Ha esetleg van más lovarda, amit ajánlanátok, akkor írjátok le mindenképp azokat is!

2023. ápr. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a Cseresznyevirág lobardában próbaórán. Nekem nagyon nem tetszett. A lovak egymas seggeben mennek,es amint egy picit is lemaradnál, rögtön rád ordibálnak, hogy mit maradsz le. Akik elöl mennek, ők az oktató kedncei, a kisangyalok. Nincs sok legelője, de ugratás van. Nem akartam leszólni, de nekem nagyon nem volt szimpi. Viszont hazafelé láttam a Cifra lovasiskolát ahová bementünk, és eléggé megszerettem, fél évig jártam oda, de az ugró edzésre kb lehetetlen bekerülni (aki akarja tudni miért, szívesen leírom privátban) Szval én akkor már inkább a Cifrát ajálnlom, de az sem tökéletes.
2023. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letudod írni kérlek, hogy miért nem lehet bekerülni ugróedzésre kérlek? A Cseresznyevirágban kb mikor voltál és csak osztályban mentél?
2023. ápr. 11. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mindkettő egy tipikus tömeg lovarda. Körözgetnek egymás seggében egy rakat pénzért. Ha nincs más lehetőség akkor nyilván nem válogat az ember, de én nézelődnék még hátha van jobb.
2023. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!