Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlanátok a Ci-fra Lovasisko...

Ajánlanátok a Ci-fra Lovasiskolát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég elkezdtem lovardákat nézegetni, és a Ci-fa Lovasiskola felkeltette az érdeklődésemet. Ugyan találtam kérdéseket róla, de azok nagyon régiek, és hátha változott azóta a helyzet. Kérlek írjatok róla véleményt. Nem feltétlen szeretnék versenyezni, de olyan helyet keresek, ahol lehet egy minimális szintig ugratni (de ez sem muszáj). És mindenképpen szeretnék terepen is lovagolni. Ha esetleg van más lovarda, amit ajánlanátok, akkor írjátok le mindenképp azokat is!

2023. ápr. 13. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy idejig oda jártam de nem éri meg. Nagyon drága, kevés ló. Én a Katlan Lovardát ajánlom az Erdő Utcában. Sok ló kb 10 iskola ló és vagy 20 versenyló vagy több. Ugratással foglalkoznak és nagyon kedvesek. A versenyeket nem eroltetik. Nagyon kedves társaság kutyák, macskák is vannak. Kedves hely, látogatni is lehet, van aki bemegy és segít nyergelni a kicsiknek (Én is szoktam) Nagyon ajánlom!
márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!