Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül manapság 1 óra...

Mennyibe kerül manapság 1 óra lovaglás? Ajánlanátok lovardákat a Csepel szigeten és közelébe?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok lovaglás téren, életemben talán 2x ültem lovon, de szeretném kipróbálni.

Fogalmam sincs hogy mit kell keresni egy lovardában, mitől lesz az egyik jobb vagy rosszabb mint a másik.

Mivel nincsenek nagy céljaim, csak hobbiból lovagolnék, nekem tökéletesen megfelel valami egyszerű farm is, nem kell hogy verseny istálló legyen.

Azt még szeretném kiemelni, hogy fontos az ár. Nyilván nem vagyok milliomos és csak egy bizonyos keretet tudnék rászánni havonta, így az olcsóbb lovardákat előnyben részesítem.

Helyileg bármi megfelelő, ami legfeljebb 45 perc alatt megközelíthető Szigethalomról.


Előre is köszönöm a segítséget!



2023. ápr. 16. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Futószáras lovaglás van kezdőknek, ez általában 5000 forint / 30 perc az agglomerációban. Jó lovarda az, ahol ápoltak a lovak, tiszta rendezett a környezet, és jól tanítanak az oktatók, minden alkalommal tanulsz valami újat.
2023. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
szia, az árak elég változóak én 2 helyre járok, egyik helyen az egyéni óra 15ezer, az osztáy 11ezer, a másikban, az osztály 6500 az egyéni 7-8 ezer körül. nyilván az, hogy havonta mennyit kell kiadni érte attól is füff milyen sűrűn jársz, ha heti 1-2 alkalom akkor nem olyan vészes, de aki gyorsabban akar fejlődni esetleg versenyezni az általában heti 3x 4x jár, de ha csak hobbizni akarsz heti 1-2 is elég, ahogy érzed. de egyébként szinte mindenhol lehet találni olcsóbb lovardákat ahol már 4-5 ezer egy óra, az más kérdés, hogy mennyire igényes ahely, milyenek a lovak és az edzők, de ezt ki kell tapasztalni, nem mindig az ártól függ a minőség
2023. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol én vagyoi 5500 a 30 perc, 8000 a 60 perc és nincs vonatozás, max 2-3 lovas megy.
2023. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mar paran valaszoltak de az arak nagyon valtozoak pl.: nalunk egy jol felszerelt lovardaban van fedeles (bar az oktatas nem a legjobb) 60 perc 3500ft

Gyorben egy nagyon jo edzonel valo lovaglas 6000ft/ora

8000ft/magán óra

Ahova most jarok:

Iskolát vegzett edzo, nincs fedeles, vannak rajtengedely vizsgara keszulo/ugro edzesek es 4000ft/ora

De altalaban Budapest kornyeken sokkal dragabbb a lovagoltatas!

(Elnezest az felre irasok miatt)

2023. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elozo vagyok

Ha jo lovardat keresel keruld ahol lassan haladnak a lovasok. Vagy ahol csak korbe-korbe mentek. Vagy ha nagyon sokan vagytok a palyan!

Jo lovardak:

Ha toro fel a lovakkal, megtanitanak jol nyergelni/pucolni, el magyarazzak hogy kell normalisan segitseget adni. Ahol nem felsz kerdezni

Ha van kerdesed nyugodtan irj! Sajnos rengeteg lovardat be jartam mar a kornyeken.

2023. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!