Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valaki aki a szárnya alá...

Van valaki aki a szárnya alá venne esetleg Budapesten, szívesen barátkozna? 19L

Figyelt kérdés
Igazából körülbelül 7 éve nem lovagoltam, mert a családunk nem tudta kivitelezni (hosszú autóút+anyagi nehézségek), de most egyetem miatt Budapestre költöztem, és egyre jobban húz a szívem a lovak irányába :)) Sajnos régen sem voltam egy versenyző élsportoló, de azért ment, egy mini lovardában tanítottak, inkább gyakorlatias szempontból. Annyira jó lenne, ha találnék valakit, akivel megoszthatom a ló szeretetemet :D Egyébként elég sok hobbim és érdeklődési köröm van, szóval bármiről szívesen beszélgetek a lovakon kívül is. Amit főleg szeretnék, valaki aki szívesen tanítgatná meg nekem az alapokat, vagy csak nézhetném ahogy eddz :D
2023. máj. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
20 éve volt amikor először mondták nekem hogy old meg. Nem vagyunk egyformák, de a lehető legnagyobb segìtség volt számomra ez a bunkò mondat az életben. Ehhez tartom magam, most 36 vagyok. Barátkozhatunk is ìrás formájában. Ja és sok sikert kìvánok tiszta szìvből.
2023. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

1.: "mondták nekem hogy old meg. Nem vagyunk egyformák, de a lehető legnagyobb segìtség volt számomra ez a bunkò mondat az életben."


Hát ez aztán igen! Gondolom ehhez tartod magadat, és te is ilyen segítőkész vagy, ugye? Még több ilyen ember kell a világra!!! Most azonnal4444!!!!

2023. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Erre az oldalra 19 éves lányként kiírni ilyet, hogy lovagolni szeretnél és valaki segítsen, elég merész. 😂😃
2023. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
4.: Hát ja, csak nehogy ő legyen a paci...
2023. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sssaszem ***** válasza:
11%
Mert a lovaglás sajnso manapság nagyon drága.
2023. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!