Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok mondani Baranya...

Tudnátok mondani Baranya megyében megbízható lovardákat?

Figyelt kérdés
Pécsi vagyok és eléggé szeretem a lovakat jártam is lovagolni viszont nem találtam meg a megfelelő helyet. Vagy túl drága volt, vagy a lovak nem voltak szimpik, vagy az oktatóval voltak különböző nézeteltéréseink...stb. Ajánlanátok olyan lovardát ahol a lovak kedvesek, van póni is, kedves és gyakorlott az oktató, valamint nem annyiba kerül, mint a havi gázszámlám hatszorosa?

2023. máj. 14. 21:45
 1/5 anonim válasza:

Ha nem számít, hogy nem Pécsen van a lovarda akkor a siklósi Apró Patákat tudom ajánlani :)

[link]

2023. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor Üszög kiesett?
2023. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én két helyen lovagoltam eddig, az 1. Az a mecsekjánosi vendégház és lovarda, bár ott két év lovaglás után sem kezdtem el vágtázni, ezután jött kb. egy év kihagyás és a Üszögpusztai lovardába mentem ahol már első alkalommal vágtáztam futószáron, annyi a hátránya, hogy ott csoportos lovaglások vannak (én legalábbis úgy tudom) nagyjából egyszerre hatan, heten lovagolnak. Kb. 30 ló van ott, pónik is, árban nem tudom mennyi. Remélem tudtam segíteni :)
2023. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üszögön lovagoltam de nem jött be
2023. máj. 23. 15:53
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Tudom kissé későn írok már, lehet Te is megtaláltad már a megfelelő lovardát, de!

Én komlói vagyok, viszont nem Komlóra járok lovagolni, de persze ez nem azért van, mert rosszak itt a lovardák, hanem mert rengeteg ismerősöm Komlón jár lovagolni, én pedig inkább "ismeretlen helyre" szeretek járni.


Mint ahogy 3-as írta, a mecsekjánosi-i vendégház és lovardát én sem tudom ajánlani, 5, azaz 5 ÉVET jártam oda, vagy még talán többet is. Ott anno nem a lovarda tulaja volt az oktató, hanem egy "felbérelt" (ha lehet ezt így mondani) lovasoktató. De egyik oktató sem volt ott egy évnél többet, úgyhogy a végén mégiscsak a tulaj lett az edző. Viszont én az 5 év alatt épphogy elkezdtem ugratni! Terepre sem mehettem, mert "pici" vagyok ( a termetem). Szóval ide semmiképp ne menj!

Viszont Komlón van még lovarda, mégpedig a Kalafarm. Ott még nem voltam, viszont nagyon sok jót hallok róla, esetleg próbáld ki, ha úgy van. Nagyon sok ismerősöm oda jár, és megvannak elégedve vele. :)

2023. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!