Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lovas, aki nem...

Van olyan lovas, aki nem gyerekkorában kezdte a sportot és versenyszintre fejlődött és esetleg sikeres is lett benne?

Figyelt kérdés
Bármelyik sportágban.
2023. jún. 4. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb sportágban a gyakorlást már gyerekkorban elkezdik.

Versenytáncos barátnőm 10 éves kora óta táncol, díjugrató barátnőm 8 éves kora óta lovagol.

2023. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, van, több is.
2023. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kicsit félreolvastam a kérdést. Nyilván vannak kivételek, csak a legtöbben gyerekkorban kezdik. Ettől még lehet valaki sikeres, hogy ez nem teljesül.
2023. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja kezdtem lovagolni, de az oktatóm szerint nagyon tehetséges vagyok, szép és pontos az ülésem, már futószár nélkül vágtázok is, pedig csak heti egyszer járok. Ellenben vannak olyanok, akiket évek óta oktat, és nem fejlődnek sehova. Szóval persze, simán lehet felnőttkorban is magas szintre jutni, ez nem az a sport, amit csak gyerekkorban lehet elkezdeni.
2023. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. Sjef Janssen díjlovas edző. 30as volt amikor lovagolni kezdett.

Vannak még páran, de mindegy is a lényeg, hogy lehetséges, de felnőttként elég kevés ember vált, nem csak sportágat, de úgy általában életmódot.

2023. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!