Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zordon nevű magyar sportló...

Zordon nevű magyar sportló fedezőménről tapasztalata? Jöhetnek jól is és rosszak is egyaránt!

Figyelt kérdés
Zordonnal való fedeztetésen vacilálok, de hallottam róla hodeget, meleget. Élőbe láttam boxba, nyugodtnak tűnt. Azért szeretnék vele, mert a közelbe van, nincsen horror ára, sikeres volt díjugratásban és magas(175cm)

#sportoló #lovaglás #ló #Zordon #Holland félvér
2023. jún. 5. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Először inkább nőj fel, tanulj meg írni és ragozni.
2023. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy senki nem tökéletes és mindenki szokott hibázni, újraolvastam, és igen, van benne hiba, de ha a kérdésemre nem tudtál választ adni, szerintem ezt megtarthattad volna magadnak;)
2023. jún. 6. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Zordon maga sem egyszerű lovalású, az apja Ginus sem volt az. Jó kis ló amúgy, nekem van tőle csikóm, ismerek több Zordon csikót, mind temperamentumos, bakolós, menős. Én szeretem az enyémet, de nem első lovam, nem is második.

Van pl. Casello csikóm is, nagyon jó arc, ugrani is tud, mozog is, és még terepre is ki tudok vele menni mert amellett hogy jó képességű, még cuki is.

Annak nem néztem utána, hogy Zordon a Pataki ménesben van-e még, 2017 és 2019-es csikóm van tőle, lehet azóta költözött.

2023. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tapasztalatodat! Jelenleg Regölybe van és természetes úton fedez
2023. jún. 7. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez alatt a kérdés alatt is van szó Zordonról


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__10012490-160-..

2023. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!