Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért félek a lovamtól?

Miért félek a lovamtól?

Figyelt kérdés
Nagyon szelíd kiscsikó! A mai nap nagyon megváltozott! bíztam benne nem féltem. Az előbb kimentem hozzá, hogy megnézzem mit csinál leguggoltam észre vett és hátra csapta a fülét és jött felém. Rosszat tettem mert kifutottam a karámból. Viszont oda mentem a karámhoz kivülről oda jött és hozzám bujt. Nem értem mi van ma vele eddig sose jött felém. Ugyan abba a ruhába mentem ki amibe lovazni szoktam még az ő szaga is rajt van! Az idő végett is változhatott meg vagy most ezt miért csinálta?
2010. nov. 8. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sztem csak oda akart bújni hozzád....nem kellett volna elfutnod :/
2010. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, ha a ló hátra csapja a fülét akkor jobb békén hagyni! és nagyon hátra csapta a fülét már ügetve jött utánam! Mivel esik az eső és sár van gyorsabban nem tudott jönni!
2010. nov. 8. 16:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Kiüldözött a karámból. És mivel kimentél, az első dominancia próbálkozását meg is nyerte. Csak remélni tudom, hogy nem csődör.
2010. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem csődör. Kanca de eddig nem csinálta. :(
2010. nov. 8. 16:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez még nem jelent semmit. Legközelebb ha bemész legyen nálad vagy egy díjlovas pálca (az hosszú), vagy egy ostor. Nem kell bántani, de ha úgy érzed, hogy belépett az intim szférádba, told ki a körből. Viszont ne menekülj előle soha.
2010. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idős azon belül hogy csikó?

Nem kellett volna kifutnod, ha hátra csapja a fülét az valóban sunyitás de ettől egy lótulajdonosnak nem szabad megijednie. Meg kell mutatnod hogy te vagy a főnök, de csikóként ez még csak játék is lehet...

2010. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most tölti majd a 7 hónapot!
2010. nov. 8. 17:34
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig még nem evett zabot. Az végett is lehet? mert ma kapott először!
2010. nov. 8. 18:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ehet félre értette a legugolásodat és támadásnak érezte( ez a valószínűtlen). DE ehet hogy csak megijedt és kíváncsi volt rá hogy milyért lettél ilyen furcsa!
2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer leguggoltam de azt akkor lehet, hogy nem vette észre.Holnap bemegyek hozzá!És ha ismét hasonló gond lesz megírom. Apukám azt mondta, hogy biztos csak játszani akart. Meg ő nem egyedüli ló volt. Volt mellette egy 6 éves kanca. Gondolom ez is fura neki, hogy most egyedül van!
2010. nov. 8. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!