Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szeretsz jobban? Kutyát...

Wolves kérdése:

Mit szeretsz jobban? Kutyát vagy lovat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Kutyát,utálom a lovakat.
2010. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Cory Rose ***** válasza:
0%
Kutyát, a lovakat én is utálom. Mondjuk kutyát sem tartanék, de attól még azok legalább aranyosak.
2010. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőt nagyon szeretem, ha lenne sok időm és pénzem tartanék lovat, ezek nélkül meg kutyát, de sajna még az sincs :S
2010. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudok így különbséget tenni.


Régen a macskákra mondtam azt az ostobaságot, hogy "én kutyás vagyok, utálom a macskákat". Aztán lakásba költöztünk, ahol csak a macska érzi jól magát, van is egy 14 éve. Imádom:)


Ezt üzenem az "utálom a lovakat" véleménnyel levőknek is.

2010. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Cory Rose ***** válasza:
0%
Üzenheted, ettől függetlenül ugyanúgy utálom őket. Nem tudom ez miért számít problémának.
2010. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő fajtát imádom! Rosszat egyikről sem tudnék mondani, de mégis a kutyus áll hozzám közelebb, mivel lóval csak ritkán hoz össze a sors:( Pedig örülnék, ha lenne egy édes lovam is*.*
2010. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem van 2 kutyám és két lovam.

Nem tudnék különbséget tenni, mindkettő más.

Talán, ha azt veszem, hogy a kutyák látványosabban mutatják ki az érzelmeiket felém, és jobban függenek tőlem, a kutyára voksolok. De ha arra a különleges kapcsolatra, ami a lovakkal van, akkor meg a lóra. Szóval szerintem nem összehasonlítható...

2010. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

csakis a LÓ!

Aki megismerte egyszer, az biztos , ,hogy szeretni fogja!!!!

2010. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

15:47

Dehogy probléma! Legalábbis nekem nem. Csak nagyon valószínű, hogy úgy "utálod" a lovakat, hogy nem is ismered őket. Ha valóban rossz tapasztalatokra alapozva állítod, akkor oké. De ahhoz min. egy rosszindulatú lóval találkoznod kellett. Egyéb esetben csak vagdalkozol a kijelentésekkel minden alap nélkül.

2010. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Inkább lovam legyen, mint kutyám. Szóval a lovakat jobban kedvelem.
2010. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!