Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon gáz, ha ilyen magasan...

Nagyon gáz, ha ilyen magasan ilyen kicsi lovam van?

Figyelt kérdés
175 centi vagyok, hosszú lábakkal, olyan vagyok mint egy óriás. A lovam pedig alulról súrolja a 160 centit, és annyira zavar, hogy ilyen nagy vagyok.. És szerintem nagyon hülyén nézek ki szegénykén bár mindenki aztmondja hogy pont jó.. Átlátok a hátán és állandóan rossz nézni hogy mindenki normális magasságú, én pedig ilyen hórihorgas dög vagyok. Nagyon gáz?? :'( :@
2011. jan. 22. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te csinálsz belőle ügyet, más nem törődik ennyit vele. Ha ennyire zavar, miért nem cseréled le egy nagyobbra?
2011. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mert szeretem :S:S bár ő nem szeret engem, de valahogy nemtudom elképzelni hogy eladjam.
2011. jan. 22. 18:26
 3/17 anonim ***** válasza:
Vegyél esetleg egy nagyobb lovat mellé... már ha megteheted persze. Így lesz egy nagyobb lovad, a meglévő lovadnak pedig egy társ. Hidd el javulna a kapcsolatotok is. :)
2011. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát nem értem a kérdésedet... 160 cm az pont ideális, a 175 cm meg hol magas? egyébként nekem is hasonló testalkatom van, és kb 160 cm-es lovakon lovagolok, még nem vettem észre, hogy ez feltűnő lenne... ne törődj az ilyen külsőségekkel - amik nem is számítanak - !
2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát értem.. ezt nemnagyon vettem észre.. am vannak társai csak ők már nem használhatóak.. vagyis egy öreg ló, meg van egy póni :D
2011. jan. 22. 22:15
 6/17 Brigi ^^ ***** válasza:
Én is 175 cm vagyok és nagyon élvezem a magasságomat. Tulajdonképpen optimista beállítottságú vagyok. Vannak emberek, akik 10cm-es magassarkút vesznek fel, csak hogy magasabbak legyenek, aztán jövök én és 5cm-es különbséggel elhaladok mellettük. Szerintem tök jó érzés. (jó, lehet, h egy kicsit undok vagyok, dehát ha egyszer így van... :D) Próbáljad meg pozitívan felfogni a dolgot, és ha lovagolsz, ne az érdekeljen, h hogy nézel ki, akkor csak élj a lónak. Akkor mindent el kell felejteni és csak lovagolni. Kizárni a külvilágot. Én nagyon szeretem.
2011. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok és egy 150 cm-es lovat lovagolok, mi tök jól megvagyunk és nem is nézek ki hülyén a hátán. Nekem is hosszúak a lábaim.

Én örülök, hogy magas vagyok, a 175 cm bőven belefér.

2011. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom:S 180cm vagyok és 165cm a lovam. Nekem vannak mellette magasabbak is azokkal jobb lovagolnom is és sokkal jobban "mutatok" rajtuk,de a kisebbet se fogom ezért eladni.
2011. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
175 cm az óriás?? Ez egy teljesen átlagos magasság feltéve a fiú vagy. Mitnem adnék ha ennyi lehetnék... én csak 167 vok. 18F
2011. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok és 14 éves , ezért baj
2011. jan. 24. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!