Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elkezdtem belovagolni egy...

Elkezdtem belovagolni egy pónit csakhogy a póni ügetésben vagy akár vágtában is már ha beugrik vágtába elkezdem fordítani akkor megáll. mitől lehet ez? Avagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
azt mondtad most lovagolod be...nos egy lovat nem olyan könnyű belovagolni...jobb szakemberre hagyni szerintem...amúgy szinte bármi okozhatja, az is lehet hogy már a belovaglás kezdeténél lett valami elrontva vagy akár csak szórakozik veled, mert egyszer nem viselkedtél főnökként és megingott a bizalma benned. Egy teljesen másik megoldás, lehet az is hogy túl érzékeny a szájára és ha egy kicsit is jobban meghúzod azt hiszi hogy meg kell állnia...nemtudom...
2011. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
nem kézzel kell fordítani
2011. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem bántani akarlak, de aki már be tud lovagolni egy lovat, annak nincs szüksége tanácsot kérni, szóval inlább hagyd szakemberre. jobban jártok mindketten. lesz egy jól belovagolt pónid, és ő is jól jár, mert következetesen lesz kiképezve. ;)
2011. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
79%

Nem dőlsz túlságosan hátra? Jó páran azt szokták elrontani, hogy túlságosan hátradőlnek, amikor a lónak fordulnia/gyorsulnia kéne, és ezt úgy értelmezi, hogy meg kell állnia.

Amúgy tényleg szakemberre kéne hagyni a belovaglást.

2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
futószárazd megint ugyhogy ül rajta valaki közbe,ezt legalább 1 hétig
2011. aug. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!