Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Játszottatok már ezzel a...

Játszottatok már ezzel a játékkal? Miylen?

Figyelt kérdés
Planet Horse PC játék. Nektek tetszett? Megvegyem? Milyen korosztálynak ajánljátok?
2011. febr. 6. 10:51
 1/5 cili cica ***** válasza:
én ecer rendeld meg szerintem nagyon jjo lehet zebrával unikornissal is meni
2011. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia...:)én most töltöm ezt a játékot...:)majd ha sikerült feltelepíteni és játszottam vele akkor majd írok neked hogy milyen..:)szerintem ilyen 7 évestől 14-15 éveesig bárkinek mert állítólag tök jó...?:D
2011. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lécci majd írd meg!!! Kíváncsi vagyok! am. Melyik oldalról töltöd??
2011. febr. 21. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

ncore-ról töltöm...:)

amúgy nem működik...ismeretlenek a fájlok és total commanderrel se lehet megcsinálni...:(de az egyik bartánőmnek megvan és egészen jó játék...:Dcsak a grafikája eléggé ratyi...:)de nekem megvan eredetiben a táltos paripám2...:)eladnám szívesen ha valakit érdekel...:)7ezerért vettük és mondjuk 4ezerért eladom...:)szerintem nagyon jó játék az is...:)csak valamilyen cuccot tett fel a tesóm a gépemre és azóta nem műűködik rajta a játék...:(pedig előtte tökéletesen ment...:)

2011. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Bocsi, én most nem tudnám megvenni :)

De most a Star Stable-vel játszok ez is jó. :)

2011. febr. 24. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!