Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet Pesten hobbilovagolni?

Hol lehet Pesten hobbilovagolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 évig lovagoltam, kisebb díjugrató versenyekre is elmentem és szép eredményeket értem el, nem volt nagyobb balesetem, de néha keményen a földhöz lettem csapva. Hat év alatt kaptam egy kis kiképzést. :D


Sajnos 4 évvel ezelőtt abba kellett hagynom, mert nem tudtam összeegyeztetni a tanulással.


Mára feljöttem Pestre, és nagyon megbántam, hogy abbahagytam. Szeretném folytatni, csak nem tudom, hogy hol. Melyik lovardához érdemes Pesten elmenni, ha hetente egyszer szeretnék néhány órára kikapcsolódni?


Imádom a tereplovaglást, és néha kedvet kapok a díjugratáshoz is.


Pesten lakom az Oktogon közelében, nincs se autóm, se sok időm, ezért nem lenne hátrány, ha az odaút 1 óra alatt lenne BKV-val, de ez a legkisebb gond.


A nagyobb az, hogy az egyetem miatt nagyon kötött az időbeosztásom. Kedden negyed 3-kor végzek, aznap tudnék eljárni.


Ismertek egy olyan lovardát, ahol ilyen feltételekkel is tudnék lovagolni?


Főleg személyes tapasztalatokat várok.


Előre is köszönöm a tanácsokat.


2011. febr. 7. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Az időpont módosult. Hétfőn érek rá 13:15-től. Ha esetleg számít.
2011. febr. 7. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Őket ismerem,jó az oktatás,BKV-val is könnyen megközelíthető,és a lovaknak jó dolguk van.

Családias kis lovarda.

2011. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez úgy tűnik, pont nekem való. :)
2011. febr. 12. 02:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tudnám ajánlani a csömöri sportlovardát. :) Ott megtanulhatsz lovagolni versenyszinten is, és/vagy hobbilovaglást is. Terepviszonyok szerintem nagyon jók. tudok adni egy honlapcímet is:

www.csomorisportlovarda.hu

Nekem nagyon bejött. Van fedeles is, és 1-2-3 nappal mielőtt mennél, be kell jelentkezni.

Remélem tudtam segíteni :)

2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!