Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kik járnak manapság lovagolni...

Kik járnak manapság lovagolni lovardába? Fiúk, lányok, férfiak, nők, (itthon) magyarok külföldiek? 19L/Bp ui. : Tervezem hogy újra lovagoljak. Még általános iskolásként voltam. De akkor még vidéken.

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
gyerekek, fiatalok.
2011. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahova én járok kb. 70-30% a a gyerek-felnőtt arány. Többen vannak a lányok/nők, de egész sok fiú is jár lovazni. Külföldiekkel ebben a lovardában nem szoktam találkozni.
2011. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a fiatalabbak, és főként lányok :) Persze találkoztam már nagymama korú lovassal is, és felnőtt férfival is, aki most kezdi. Szóval ez teljesen egyedi :))

Külföldiekkel még én sem találkoztam.

2011. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hozzám járnak fiatalok és idősebbek fiúk és lányok vegyesen :P. néha külföldiek is betévednek de ez valóban ritka... de azért a 14-25 éves lányok vannak túlsúlyban kb. 80%.
2011. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzánk olyan 60% gyerek, 40% felnőtt jár. És meglepő, de sok a férfi, kb egyenlő arányban vannak a nőkkel. Pl. ma is egy 25 éves fiúval meg egy kis fiúval voltam egy osztályban. Meg van egy család, akik rendszeresen járnak: Apuka a két lányával, és egyszerre lovagolnak. :)
2011. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok pici gyerek is (tisztelet a kivételnek, sokan, csak nagyzolásból, hisztiből pár alkalommal) de főleg felnöttek, és a legjobb látni, hogy idős nénik is bácsik is bátran mernek lóra ülni. Minden elismerésem az övéké!
2011. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint pont magamfajták. Én négy évig jártam lovagolni ismerős lovardájába a leghosszabban, baráti áron. De már öt éve nem ültem lovon. Ahova én jártam három évig ott az összes nyelvtudásom össze kelet szedni ha beszélgetni/vagy csak szólni akartam valakihez , mert szinte csak külföldiek voltak ott. Megesett ott, hogy egy fiúval negyedóra lovakról való beszélgetés után tudtuk meg hogy a másik is magyar. ;)
2011. febr. 16. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
A lovasaim 50% gyerek. A gyerekek 95% lány. A felnőttek 70% nő. Csak magyarok.
2011. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Vajon ennek miért van ilyen erősen köze a nemességhez?

Jó tudom az egyetlen sport amiben jobbak a nők mint a férfiak, az pont egy lóvassport.

2011. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nemességhez?* elszólás csak, nemisséghez?
2011. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!