Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés
Lovasok válaszát várnám előre is köszi! [link]
2011. febr. 26. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ár nélkül nem nyilatkoznék, mert nincs rossz ló, csak drága...
2011. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem keress rá a lovasszovetseg.hu-n az eredményeire, de mivel 14000-zal kezdődik a startszáma nem versenyezhet túl rég óta ( mivel nekem van 13000- körüli startszámom és én azt 2 éve váltottam ki). Meg nagyon elhanyagolt, látszik hogy most nem versenyeztetik, és az eladó nem hiszem hogy gyakorlott kupec mivel nem szokták lefényképezni a ló fogát. Én 300e többet nem adnék érte, de mindenképp meg kell nézni az eredményeit, nehogy elhidd ha azt mondják hogy A2-es ugróló amíg csak B1-ben minősült. (Persze ez csak akkor gond ha versenyzésre akarod majd használni.

Ha minden okés és az ár is korrekt, érdemes kipróbálni, és állatorvossal megnézetni mielőtt megvennéd.

2011. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
[link] erről a lórol mit gondoltok?
2011. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
utolsó előtti egy hülye >.< szerintem semmi gond nincs vele, bár gyanítom, hogy nem lehet valami olcsó, ha az árát nem tüntetik fel... a fogát gondolom azért fotózta le, mert nincs vele gond. de az gyanús, hogy nincs ott a neve! és miért lenne elhanyagolva? teljesen jól néz ki így fényképre. de állatorvossal vétel előtt mindenképp vizsgáltasd meg! remélem tudtam segíteni :)
2011. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bocsi nem utolsó előtti hanem utolsó :)
2011. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha versenyezni szeretnél vele, arra készülj fel, hogy gyúrhatsz vele elég sokat, mert néztem eredményeit Még 110-en is 4-8 hibával megy, bár nem ismerem a lovast, lehet hogy azzal van a baj. Ez a "sosem állt meg" duma kamu, mert néztem volt több szám, amit feladott vele, és 1-2őből kizárták, persze a megállás is lehet lovashiba.

Egyébként kompakt lónak tűnik, fogát nem tudjuk hogy jó-e, mert az egy dolog, hogy elöl szép fogai vannak, ha hátul olyan élesek, hogy rágni sem tud velük - persze ez korrigálható, állatorvos megreszeli.

A helyedben kimennék, kipróbálnám, vinnék magammal edzőt, v szakembert, v állatorvost, megvizsgálnánk a lábait, és az alapján döntenék. Kipróbálatlanul VÉTEK lovat venni.

2011. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
mért lennék hüje? ez csúny volt! szégyeld magad!
2011. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Melinda- válasza:

Én egy egri lovardában tanítok embereket 13 éve lovaglok

és ezért van egy saját lovardám. Szerintem ez egy csodálatos ló az edzetség is valamennyire meglátszik rajta a színe is gyönyörű.

2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Róka88 ***** válasza:

Seeker.. ez 1 ku.rvajó kép lett a gigről.. :D..

a kérdezőnek mondom.. (lovász a szakmám) ahhoz képesz h. versenyez "díjugrat" nem a leg izmosabb ,nekem az állása nem tetszik.. lehet h. csak véletlen tartja így alábait ( a színe szép tényleg).. az én lovam szebben néz ki :D pedig ő nem versenyez :D csak karban van tartva :D mutatok 1-et amire azt mondom h. megéri a pénzét :D [link] ezt nézd meg fiatalabb tisztavérű.. és nemcsak oda van írva h. ugrat..klép is van.. elég izmos :) árba megeggyezik :D én ezt ajánlanám az helyett ennek a tartása is szebb !

2011. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Róka88 ***** válasza:
[link] ez sem rossz ám !
2011. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!