Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a gidránokról?

Mi a véleményetek a gidránokról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre igencsak megnyerőek.
2011. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sportlovak, úgy tudom, főleg militaryban jeleskednek, mert szívósak, és erősek.
2011. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Jó felépítés, jó military lovak, de kezdőnek, gyereknek nem megnyerő, mert némelyik elég nehezen lovagolható. Bár egy jól képzett gidrán tökéletes lehet egy feltörekedni vágyó versenyzőnek, mert jó ugrók és nagyon kitartóak. Csikót semmiképp sem ajánlok kezdőknek.
2011. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én egy 15éves lány vagyok és 9 éve lovagolok és nekem van egy 9 éves gidránom és annyit mondok neked röviden és tömören erről a fajtáról hogy: Nagy rámájú, tömeges test, nemes, egyenes fej, középmagasan illesztet nyak, széles szügy, dölt vállak, erős mar, közepesen hosszú hát, erős, egészséges lábszerkezet. A természetéről tulajdonságairól így álltalában pedig annyit hogy intelligens, atetikus, gyors és szívós, általában jó ugróképességgel rendelkeznek. Kiválóan alkalmasak Díjugratásra, Díjlovaglásra és nem utolsó sorban Militaryra. Az én lovamról személy szerint ugyanezt tudnám elmondani + még anyit hogy nagy menőkedvű kedves, aranyos érdeklődő paci. Én Díjugratásban versenyzek vele. Nekem soha nem is kéne más fajtájú ló. Úgyhogy az én szememben egy tökéletes fajta.
2011. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Mikor Marócpusztára mentünk dolgozni,beetettek minket,milyen idegbeteg lovak a gidránok.

Ehhez képest olyanok voltak mind,mint a birka.

Az is igaz,hogy mi tréningben lévő telivérekhez voltunk szokva.

2011. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Soha nemhallottam még ezt a nevet,de ezzel is okosabb vagyok.Szóval nem telivér, hanem gidrán.
2011. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!