Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért jobb a ló mint a kocsi?...

Miért jobb a ló mint a kocsi? Mindenki válaszoljon aki tud. ()? ()

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
nemjobb
2011. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
környezetkímélőbb :D
2011. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
A ló az egy megbízható barát is lehet, míg a kocsi csak egy tárgy, ami a környezetet is szennyezi. A kocsinak csak annyi az előnye a lóval szemben, hogy gyorsabb.
2011. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
A ló az ember barátja lesz, míg a kocsi csak egy tárgy. A lovakhoz előbb utóbb az embert még érzelmek is kötni fogják, akár egy kutyához...
2011. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem jobb,viszont mindennek megvan a maga haszna!

Én versenyszerűen lovagolok,és van kocsink is és az is jó!

A cél szentesíti az eszközt!!!

2011. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Az autó nem ázik be, fűthető, hűthető, ha nem használod elrakod a garázsba, nem kér kaját nem szarik, nem kell takarítani utánna. A lónak miaz az előnye ? az égvilágon nemsokminden... max az az egyetlen hogy gázolaj illetve benzin nélkül megy.
2011. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Engem az autómhoz is kötnek érzelmek. Szerintem nem jobb a ló a kocsinál, hanem mindegyik más dolog, mindegyiknek megvan a létjogosultsága a maga helyén, idejében.
2011. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
A krokodil zöldebb mint hosszú?
2011. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

"A ló az egy megbízható barát is lehet, míg a kocsi csak egy tárgy, ami a környezetet is szennyezi. A kocsinak csak annyi az előnye a lóval szemben, hogy gyorsabb."

Az én véleményem az az, hogy

-

Inkább százszor magamra, és a kocsimra bíznám az életem, mint egy állatra.

Lehet, hogy a kocsi nem tud megállni időben, és kilapít a fa, de inkább legyen az én, vagy a kocsim állapota a hibás, mint hogy MEGBOKROSODJON a ló, és ledobjon, vagy berántson az árokba!

Minden évben hallani, hogy mennyi az autó baleset, de inkább biztonságosabb egy autóban bekötve, mint egy megbokrosodott ló hátán!!!

2011. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát a ló az egy érző lény és később akár nagyon jó barátod lehet. A kocsi is jó, mert nem szarik..stb, amit már előttem elmondtak. De attól még mindig jobb szerintem egy ló mint az autó. De ezt csak az tudhatja aki már ült lovon. Szabadon vágtatni egy ló hátán terepen, hát annál nincsen szebb. Ha úgy gondolkozna mindenki, hogy biztos meg fog bokrosodni a ló akkor akár autó sem lehetne ülni, mert akár karambolozhatnák...stb. Nem?
2011. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!