Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovamnak csontkinövés van a...

Lovamnak csontkinövés van a lábán. Állítólag van valami bemasszírozós terápia amitől elmúlik. Valaki tapasztalat? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdődött de azóta egyre nagyobb. Nem sánta meg semmi, csak nem akarom hogy átterjedjen az inaira is és akkor sánta legyen. Légyszi hozzáértők!
2011. márc. 19. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Először orvosnak mutasd meg, ne kamumódszerek után kutass... Ő megfelelő terápiát is fog ajánlani. Ugyanis masszírozni pl izmot szokás, nem csontot, ráadásul a maszírozás külön szakma, nem úgy van, hogy 5 perc alatt megtanulod.
2011. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm :)
2011. márc. 19. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lovamnak is van, nem volt rajta bokavédő és csúnyán összerúgta a hátsó lábait. Mivel a csont hiába masszírozod ezért biztos, hogy nem fog eltűnni, de az nem normális hogy tovább nő. Mutasd meg állatorvosnak.
2011. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Állatorvosnak mutatnám meg és egy röntgen se ártana róla. Ha annyira vészes, akkor leműtik, de ez a beavatkozás elég költséges.

Szerintem amire te gondoltál az a csontkovács, igazából ő az ízületeket tudja nagyon jól rendbe rakni.

2011. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hát ez úgy volt hogy az edzőmnek megmutattam és ő azt mondta hogy ezt nem kell leműteni, hanem van egy másik megoldás eza bemaszírozós dolog. Azt mondta hogy ez beválik. De azért írtam ki a kérdést, mert nem hittem el én sem. Egyébként azt is állatorvos csinálná. Amugy köszi:)
2011. márc. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!