Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akadémia Lovasiskoláról van...

Akadémia Lovasiskoláról van véleményetek?

Figyelt kérdés
Kezdő lovasnak mennyire ajánlott? Milyenek az oktatók? Tömegközlekedéssel megközelíthető?
2011. márc. 20. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
bár én nem voltam, az oktatás biztos nagyon jó, hiszen ott az árak az egekbe vannak.
2011. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bátran merem ajánlani, hisz az edzők nagyon jó díjugrató versenyzők (pl. Korbán Krisztián, keress rá a dijugratas.hu-n az eredményeire, bár ő nem tudom, hogy oktat-e, de van sok felső kategóriás versenyző és ló, ha lehet így mondani :)).

[link]

2011. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért mindenki erre az iskolára kérdez rá? Egyébként ez attól is függ, hogy hol laksz, milyen céljaid vannak (pl. egy 10 éves kisgyerek hirtelen fellángolására nem lehet alapozni). Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető. Ha családiasabb hangulatban akarsz lovagolni, (más kerületben) akkor írj privit!
2011. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!