Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknak mért "segítenek...

A lovaknak mért "segítenek be" a fedeztetésnél?

Figyelt kérdés
úgy értem így: http://www.youtube.com/watch?v=p-6EdqCaLEU
2011. márc. 20. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én egy 5000-est fizettem a fajtiszta macskám fedeztetésért, úgy hogy ott se voltam csak elvittem, ott volt 2-3 napot aztán vagy történt valami vagy nem. NA most egy ilyen macska kb 30 ezret ér. Egy ló, ami hát nem vagyok tisztában az árfolyammal, de sztem százezres nagyságrendű az összeg amennyit lovat lehet venni, szal gondolom arányosan többet is kérnek egy fedeztetésért. Érthető, ha tutira akarnak menni.
2011. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahhoz képest hogy milyen nagy elég puha és nyeklik. A másik meg ügyetlen a ló más állatokhoz képest, tulajdonképpen túl hosszú neki s ezért nem talál célba.
2011. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mindenkinek turelme orakig varni amig

1: megall a kanca

2: celbatalal a men

Amugy 100 euro koruli egy fed.

A legjobb amikor a 'segitoknek' is jut az anyagbol, megpedig nem is keves. A kerdes csak hogy hova.

2011. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Senkit nem szeretnék megbántani a világért sem, de úgy érzem, akik válaszoltak nem eléggé járatosak a témában, vagy valahonnan nem jó információkat kaptak.

A méneknek azért "segítenek be", hogy nehogy idő előtt letalpaljanak, mert akkor órákig kell várni, amíg újra ráugraszthatják a kancára.


A letalpalás azt jelenti, mikor a ló péniszének vége rózsaszerűen kinyílik. Ekkor már nem valósulhat meg a fedeztetés, mert a mén nemi szerve nem fér be a pérarésen.

2011. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

1. Mert a természetben ezzel ellentétben van elég idő, hogy megoldják.

2. Megkímélik a lovakat a sérüléstől. Ezért van fed palánk, min két ember kell hozzá. Igazából két embernek kellene a mént vezetni és segíteni. Egy tartja a kancát, hogy ne szaladjon ki a mén alól. Ha nincs bepójázva a kanca farka, el kell tartani az ugrásnál, mert megvágja a mén péniszét. Utána nem nagyon lenne kedve ugrálni...

2011. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó elötti írta le a legjobban!
2011. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fed palánk nincs,inkább próba fal van.....
2011. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!