Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Arab-furioso north star...

Arab-furioso north star félvér vagy lipicai?

Figyelt kérdés

melyiket választanád inkább és miért?

lipicai nyereg helyen sütött,kanca.

arab-furioso félvér pedig 4 éves csődör


2011. márc. 23. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Arab-furi. De teljesen szubjektív okból, én az arabokat szeretem, önfejűségükkel és érzékenyebb természetükkel együtt. De kezdőnek, vagy első lónak mondjuk nem feltétlenül javaslom, bár ez egyénileg, lótól függ, nameg a te személyiségedtől.
2011. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
angol telivéren tanultam és még tanulok,de olyan haladó szinten vagyok,első ló az igaz de én pont az ilyeneket szeretem inkább :)
2011. márc. 23. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ajánlanám első lónak, de én az arab-furiosot választanám. Szeretem a furiosok jellegzetes versenytemperamentumát, az arabokat pedig az érzékenységük miatt.

A lipicaiak is nehéz esetek, érzékenyek, viszont nagyon intelligensek, és multifunkcionálisak :)

Szerintem attól függ, melyiket vedd meg, hogy mire szeretnéd használni. Egyszerű hobbilónak az arab félvér kicsit erős, mert sokat kell vele dolgozni, akkor inkább a lipp. :) Versenyre díjlovaglásra a lipicai inkább megfelelő, terepre és ugratni a az arab-furioso :)

2011. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

terepre alap vinném,meg az iskola miatt kell foglalkoznom az ugratással is.

a feles energiával se lenne gond,napi másfél órát mindenképp mennék vele kb.

2011. márc. 23. 14:06
 5/6 anonim válasza:
A lip is jó de én inkább az arab-furioso-t mondanám mert a lipek kocsizásra vannak tenyészve,viszont első lónak inkább kancát ajánlanék !
2011. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
arab-furioso inkább de egyiksem olyan jó
2011. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!