Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Segítség! Nem tudom mit...

Segítség! Nem tudom mit tegyek. ötletek?

Figyelt kérdés
Ma elpusztult a lányom lova, mindannyian sírtunk rengeteget, tegnap lett a paci rosszul, azóta a lányom nem evett és nem is aludt. Mit csináljak, hogy ne érezze olyan rosszul magát? Rokonokat, barátokat kérdeztem, ők nem tudják, hogy mit csináljak/csináljunk... annyira tehetetlennek érzem magam.
2011. márc. 26. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az idő enyhíti a fájdalmat, ennél jobbat senki nem fog tudni mondani. Ez nem olyan dolog, ami egy perc alatt megoldható...
2011. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jutassd eszébe, hogy ott fönnt jobb neki biztos. vagy...miért pusztult el? mindenesetre komolyan ígérd meg neki, vagy egy olyan ember mondja neki akiben tényleg megbízik és tényleg hisz neki, hogy jó neki ott ahol van. mert innen a Földről nekünk el kell menni valahova mert kell és kész. van lelke a lovának ami ott van fennt és figyeli. és... mennyi idős a lányod?
2011. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, persze.. csak olyan rossz nézni, ahogy szenved. 15 éves. Baleset történt.
2011. márc. 26. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg kicsit később egy új ló?

Mondjuk olyan,akinek az életét mentenétek meg?

2011. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő is olyan ló volt, megmentettük a vágóhíd elől. 2 éve volt meg neki, nagyon szerette...
2011. márc. 26. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A baleset a legnehezebb, mert váratlan...

A barátnőm kutyáját egy autó ütötte el, ő is nagyon kiborult. Utána rengeteget sétáltunk, rengeteget beszélgettünk, ez egy kicsit segített. Próbáljátok meg kimozdítani, elterelni egy kicsit a figyelmét. De semmiképp se erőltessétek ha nincs kedve. Ha csöndben melléültök, az is rengeteget segít. Talán a legtöbbet. Nem kell mindig beszélgetni...

2011. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok, had búslakodja ki magát, így az első pár napban. Idővel megnyugszik. Aztán le kell kötni, kirándulni menni, programokat csinálni, hogy kicsit másra lehessen terelni a gondolatait.

Ilyenkor nem szabad erőltetni más lovakat, mert rájuk se tudna nézni, mert minden a lovára emlékezteti, viszont kell idő után esetleg újra fel lehet hozni a témát és egy új lovat venni neki, akit ugyan úgy szerethet.

2011. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja jobban érezni magát, idő kell neki. Csak ne hagyd, hogy megálljon körülötte az élet emiatt, a legjobban úgy lehet feldolgozni a dolgot, ha közben csinálja a megszokott dolgait, suli, tanulás, haverok, meg minden.

És máskor válaszd meg jobban a kategóriát, ez a kérdés nem a lóról szól, hanem a lányodról, akit nyilván nem állatként tartasz otthon :D

2011. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly tavasszal halt meg a pacim balesetben.. nem hevertem ki még mindig... Kedves kérdező, mennyi idős a lányod? van facebookja vagy valami? ha megmondanád a nevét emailben (eszty00410@citromail.hu) szívesen elbeszélgetnék vele egy kicsit...
2011. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!