Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudom bután hangzik, de mégis...

Tudom bután hangzik, de mégis valaki segítene? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy lovat megvan rá a pénzem amit már évek óta gyűjtöttem rá..De tudom társra van szüksége, viszont a családom nincs olyan anyagi helyzetbe hogy két lovat tudjon etetni stb.. Ezért az nem lehetséges hogy pónival illetve szamárral éljen együtt. (Volt egy ló amely igy élt abba a lovardába ahová jártam innen gondoltam..)

Előre is köszönöm a válaszokat.

Egy 15 éves lány.


2011. márc. 28. 15:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
szia. az a baj, hogy nem csak kifizetni kell a lovat meg etetni, hanem körmölni is, esetleg ha beteg akkor gyógyszerekre fizetni ami nem 5ft. baránőmék lovát elkellett vinni egy lókorházba mert bekólikázott és fizethettek érte 200ezer forintot. szerintem nagyon gondold át, hogy akarod e ezt, mert ha bármi baja van az rohadt sok pénzbe fog kerülni.
2011. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
68%

szia.

az egyik ismerősömnek van lova és nincs társa és attóól elég jól meg van , mert az ismerősöm maximális figyelmet ad a lónak mindig vele foglalkozik és jól meg van úgy is ..:)

szóval sztem ha foglalkozol vele akkor nem lesz semmi gond..;)

2011. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy vannak azok a költségek is mint a körmölések állatorvos stb... Most inkább arra akartam kitérni hogy lehet-e pónival vagy szamárral tartani?
2011. márc. 28. 15:17
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
első vagyok. régen ahol volt a lovunk, ott volt egy csajszi akinek volt egy pónija és egy rendes nagy lova és imádták egymást. tök jól eljátszottak egymással. összeszoktatás kérdése szerintem az egész. de akár egy kutyával is elvan szerintem a ló, de inkább pónit szerezz be mellé.
2011. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. márc. 28. 15:26
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyébként ahol lesz majd tartva, ahogy kilép a boxból 2 birkával+akicsinükkel, valamint egy libával és pár gyöngytyúkkal lesz együtt de szerintem ebből nem lesz gond:) Mégegyszer köszönöm a válaszokat!!
2011. márc. 28. 15:27
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik lovaskönyvem szerint kecskékkel,juhokkal is jól el van:)
2011. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Én a juhokat ajánlom, mert ha a ló férges, és meggyógyítjátok, de a féreg ott az ürülékben, a birka megeszi (mármint a környékéről a füvet) és kutya baja se lesz
2011. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
De jó neked, hogy lehet lovad! Szerintem amúgy bármilyen nagyobb állattal együtt lehet tartani a lovat!
2011. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A lóversenypályán dolgoztam annak idején,a régi Ügetőn.

Ott volt szokás az idegesebb vagy rosszul evő lovak bokszában birkát vagy kecskét tartani.

2011. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!