Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete lóhoz milyen szín illik?

Fekete lóhoz milyen szín illik?

Figyelt kérdés

Kanca.

Most pirosak vagyunk de szeretnék válltani, szívesen bevállalnék valami élénket is. De valami olyan szín kéne ami általába van lovasfelszerelések közül lónak és lovaknak egyaránt. : P

köszi előre is :)


2011. márc. 28. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szerintem a sárga és a világos kék nagyon szép lenne,mondjuk a fehér lenne a legjobb
2011. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezüst
2011. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk csak feketéink vannak. Versenyen mindig fehér, de amúgy a citrom sárga/ narancs sárga is nagyon jól néz ki rajtuk. Ezekkel egyszerűn kirí a tömegből. A kék/ fekete eltűnik bennük, szerintem a piros inkább a szürkéknek áll jól.
2011. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mindenképp az élénk, világos színek. A vajszínű, világoskék - pont a hétvégén láttam új eskadron nyeregalátétet ilyen világosabb, élénkkékben, nagyon szép - citromsárga, narancs, fehér, esetleg almazöld - ezek mind nagyon jók a feketéken :)
2011. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Citromsárga, vagy világos türkizkék. Szerintem. :)
2011. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Feketének szerintem bármi. A narancssárga olyan kukás, a világoskék viszont jó lehet. Mondjuk az meg olyan babaszobás...

Citromsárga?

2011. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
esetleg a rózsaszín, ha lány vagy, ha jó az öltözéked olyad Bad Girl kinézetű... (meg Play Boy XD )
2011. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Citromsárga, narancssárga iszonyú jó.
2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vagy esetleg zőld :) lila
2011. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
piros.
2011. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!