Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Shagya...

Mi a véleményetek a Shagya Arab és a Furiso-North star lovakról?

Figyelt kérdés

Most újra elkezdek lovagolni.Eddig az ügetésnél tartottam,de az western volt.Ilyen lovak vannak a lovardába ahová megyek.Akin eddig lovagoltam az elég nyugott ló volt.Ezek a fajták is nyugottak?Milyen felszerelés kell?Van nadrágom,csizmám és kesztyűm.Ide kéne pálca is?



köszönöm a válaszokat:)


2011. márc. 30. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A furioso nagyon jó ló! :) Az arabok általában temperamentumosak de nyilván nem egy idegbeteg lovat raknak alád egy lovasiskolában! Elég ez a felszerelés, ha kell pálca fognak ott adni!:)
2011. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én shagya-kon lovagolom és nagyon jó lovak. nagyon okosak és érzékenyek, és nem mindegyik temperamentumos.én csak ajánlani tudom őket. pálca meg persze kell, annélkül nem indulunk el lovagolni.
2011. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

arab az "elég menős" de lehet amelyik nem annyira olyan,

furioso nyugisabb,de abbol is lehet nagyon menős egy-egy :) kezdőnek inkább a magyar félvéreket ajánlom,vagy talán magyar sportló

2011. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én furioson tanulok:))

Szerintem könnyen kezelhetőek és úgymond nem "idegrángásosak".Természetesen nem azt mondom hogy mindegyik nyugis,DE én ménen(hülye egy szó:DD)lovagolok és ha kell megy a vágta ezerrel ha kell akkor viszi a 2 éves gyerekeket voltizzsal : )

Szóval én inkább a furit ajánlom,de úgyis azt "rakják alád" amelyik amúgy is szoktak lovagolni;)

Sok szerencsét a lovagláshoz;))

2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*amelyiken
2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az arab lovak nagyon inteligensek, de néha nehezen kezelhetőek másnak mert egy gazdásak. bár ezek az iskolalovak olyanok mint a gépek általában szval nemis nézik kiaz csak mennek mint a kisangyal :)

a furioso nyugodtabb vérmérsékletű jó lovacska.

én inkább arabos vagyok amúgy mert az arab ló mozgása egy álom. =) jó lovaglást!

2011. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!