Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha apám nem akarja...

Mit tegyek ha apám nem akarja csak azért a lovat mert azt hiszi hogy nem fogom etetni és kitakarítani?

Figyelt kérdés
de én be akarom neki bizonyítani hogy felbírok kelni és etetni kitakarítani.Mert nagyon szeretnék egy lovat:( !! segítsetek hogy vehetném rá hogy legyen lovam?
2011. ápr. 2. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
először kezd hörcsöggel. aztán az iskolai jegyekkel. és a házimunkát se felejtsd ki.
2011. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Sok gyerek igerte mindezt mar. Nem hogy lovakra, hanem kutyakra se voltak hajlandok odafigyelni ket-harom het utan. Ramaradt a szulokre a gondoskodas.
2011. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
hány éves vagy?
2011. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát ez nem teljesen így megy ahogy te gondolod...mert takarmányoznásnál nem hiszem hogy egyedül le tudnád pakolni a körbálákat vagy kockabálákat vagy zabos zsákok,trágyázás és elszállítása .apukádnak is nagyon sokat kellene segíteni és nagyon sok pénz is gondolj arra hogy hány liter vizet iszik egy nap. meg nagyon nagy felelőséggel jár ha megszökik és neki megy egy autónak vagy leesel bisztos félt.meg nem minden helyen lehet lovat tartani vagy kell hozzá engedély.ezzel csak azt akartam mondani hogy nem bisztos hogy miattad nem vesz lovat..
2011. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy fizetni nem te fizetnéd... azért a mai világban a pénz is egy szempont, nem is elhanyagolható. Amúgy meg elég talán rosszak a tapasztalatai a gyerekek ígéreteivel kapcsolatban. Kisebb állattal kéne kezdened.
2011. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarjál egyből lovat elsőnek kezdjed egy nyuszival, úgyis húsvét van.


Ha majd 1 év múlva is szépen gondozod és tisztántartod a nyuszit, akkor állj od a fater elé, hogy egy ló kezelésére is képes vagy!

2011. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem apám 6év lovaglás után vett lovat akkor látta rajtam hogy tényleg komolyan gondolom nem csak fellángolás és tényleg szeretném=)
2011. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán elbírsz egy teli talicska trágyát?


Azt egy ló kb 3 naponta kitermeli magából..

2011. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lotartas eleve nem csak abbol all hogy eteted meg takaritod.

Ha nem ertessz hozza ez lesz a legkissebb gondod.

2011. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyísd... Keress egy közeli lovardát, ahol nyáron engednek besegíteni, menj ki a reggeli etetésre, általában 6-7 órára, majd maradj ott az esti etetésig. Ha egy hónapig bírod, akkor felmutathatod az eredményeid.
2011. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!