Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet jó kapcsolat?

Hogyan lehet jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy lovam 2 hete vettük és félek rajta és szeretnénk jó kapcsolatot 2-őnk között hogy hozzám szokjon és ne féljek a hátán.
2011. ápr. 9. 13:14
 1/6 Szniky válasza:
Szerintem addig még ne ülj rá amíg félsz, hiszen azt ő megérzi és rossz vége is lehet. Mindenképpen legyél vele kedves, odaadó sokszor keféld meg a szőrét, gondoskodj róla.....stb és ha úgy érzed már nem félsz és ő is elfogadott akkor lehet kipróbálni rajta a lovaglást.
2011. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Parelli?
2011. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván nem nagyon tud lovagolni. Ha tudna, akkor nem félne ló hátán, vagy ha félne is, nem olyat vennének, amiért lenne oka aggódni. Foglalkozz vele sokat, próbáld ki futószáron, figyeld mindenre a reakcióját!
2011. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 éve lovagolok.És eléggé jól megy de még nem vagyok azon a szintem amilyenbe a lovamon kellene.
2011. ápr. 10. 20:48
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy is tudnák mert már azon a aszinten vagyok csak néha bepánikolok a hátán.
2011. ápr. 10. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
legyél vele sokat! először mindenképpen ki kell ismerni hogy mire hogyan reagál, mitől fél stb.
2011. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!