Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki nem tud lovagláshoz zenét?

Valaki nem tud lovagláshoz zenét?

Figyelt kérdés
Lépés, ügetés vágta jármód üteméhez, zenés kűrhöz kéne!
2011. ápr. 11. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress youtube-on díjlovas videok alatt, én még nem csináltam zenére programot úgyhogy sajna nem tudok segíteni. Vagy hogyha vannak kedvenc számaid amit edzés alatt szoktál hallgatni akkor azokból vághatsz össze.. Nekem sok zene van amire jó lovagolni, de hogy kűrt mire lehetne csinálni arra hirtelen nem jut eszembe semmi..
2011. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizet - Carmen.
2011. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én csak díjlovaglásra tudok classikus zenéket. gyönyörűek :) nem tom,h hol lehet rájuk keresni mert nekem is lov.barátaim küldték de youtube-n jópár fent van. : Omega Vibes - Heart $ the soul

Adya - Jeux Interdits (kifejezetten gyönyörű)

Morning Mood

Adya -Italian Symphony

Adya - La Primavera

néhány szám a 'közepátől' indul be igazán. rengeteget ien zenét tudok.:)

2011. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a kommenteket, számomra mindegyik hasznos volt. A legjobb az volt amelyiket 2011.05.01 kaptam valakitől. Tőle szeretném elkérni az e-mail címét, esetleg az msn-en címét( ha van) vagy a nevét hogy facebook-on megkeressem. Előre is köszönöm, ha írnál nekem. Az én email címem: cseridori@hotmail.com, egyben az msn címem. A nevem Cseri Dóra. Keress rám ha akarsz! Köszi :D
2011. máj. 2. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
felvettelek msn-re ott többet elmondok magamról :)
2011. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!