Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyar félvér vagy Sodrott?

Magyar félvér vagy Sodrott?

Figyelt kérdés

Tavaszi szünetbe megyünk lovat venni.

egy Magyar félvér , és egy Sodrott a kiszemelt. Mindkettőt ismerem. De nem tudok dönteni :/

a Magyar félvér szelidebb, gyerekekhez van szokva.

a Sodrott meg szeleburdibb és önfejű.

de a Sodrival már kezd valami kapcsolatnak nevezhetű dolog összejönni.

De a magyar félvér meg abból a szempontból is "jobb", hogy kitudja mit hoz a jövő és lehet, hogy versenyezni fogok és neki vannak papírjai is szóval ő azért jobb lenne és ő képzetebb mint a Sodrott.

15/l


2011. ápr. 13. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kocsiztok vele, csak lovagolni használnád, akkor magyar félvér. Inkább azért is az, mert 15 éves vagy, meg önfejűnek mondod a sodrottat. Nem biztos, hogy bírnál vele. Szóval inkább a magyar félvért vegyétek meg.
2011. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a magyar félvért
2011. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem a magyar félvért vegyétek meg,ha egy sodrott önfejű akkor még én sem bírok vele pedig a Kincsem parkban telivérket vezetek föl.
2011. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2011. ápr. 13. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: rányomva nincs, de a rendszerben van, ugyanis névre, címre küldik ki a levásárolható pontokat...
2011. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, nem ide akartam ezt a választ, csak valamiért a erre a kérdésre ugrott vissza a böngésző :(
2011. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a félvérrel később komolyabb terveid is lehetnek (ugrás stb) a sodrottal nem.
2011. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!