Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mindig robogni fog?

Szerintetek mindig robogni fog?

Figyelt kérdés
Van egy lovam most kaptam 2-3 hete. Nagyon robog amikor ráülök meg ha 1 napig nem lovagolom akkor majd ki szalad alólam.Mindig robogni fog vagy nem?
2011. ápr. 19. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen természetű. De lehet, hogy csak a zabból kellene vissza venned, vagy elviseled, hogy robog és úgy lovagolod, hogy folyamatosan fogod.:D
2011. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm lova is pont ugyanilyen volt :) mi egyszerűen úgy oldottuk meg hogy lovaglás előtt a körkarámba futattuk. miután kellőképpen lefáradt már nem nagyon volt kedve ugrálni .:)
2011. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kancám is ilyen volt. Amikor rá akartunk ülni elötte futószáron kitombolta magát. Utána már a gyerkőcök is rá tudtak ülni, nem mocorgott alattuk. :-D
2011. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
több mozgásra lenne szüksége szerintem is
2011. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tele van energiával. Többet kell mozgatni és talán az abrakot is le lehet venni. Ha ezek után is rohan, robog, akkor sok kört és felvételt kell vele lovagolni, átmeneteket, stb. foglalkoztatni kell, akkor nincs ideje rohanni mert mindig új feladat következik.
2011. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!