Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik jobb? Ti milyet használ...

Melyik jobb? Ti milyet használtok inkább?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. ápr. 19. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
első. szerintem szebb is.:D
2011. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Angolt használok, de már próbáltam a mexikói orrzót is az is nagyon jó. Sok különbség nincs a kettő között inkább csak kinézetre mások de mindkettő jól néz ki.
2011. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mexikói orrzó több nyomást fejt ki a lovad orrára, könnyebb vele megfogni/irányítani a lovat. Én versenyre használok mexikóit, mert olyankor jobban rohan a lovam, de munkában angolt adok rá. Igazából mindkettő jó, mert már angol orrzósból is van olyan, aminek az orrszíja jó vastag, szóval azzal is könnyebben fogod meg/irányítod a lovadat. Ha nincs ilyen probléma, akkor csak az alapján dönts, hogy melyik tetszik jobban. És törekedj a minőségre, mert ha gagyit veszel sokkal könnyebben elszakad...
2011. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hannoveri-angol kombi. Az első.

Nekem ez vált be legjobban.

2011. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első a fennt leírtak miatt, de am. a másodiknak nézted az árát is? XD
2011. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is az első tetszik.
2011. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első..
2011. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
árát itt nem néztem,mert nem innen venném,csak a kép volt a lényeg :D
2011. ápr. 22. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
az első..:)
2011. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!