Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a rideg, állásos és...

Milyen a rideg, állásos és boxos bértartás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 19:26
 1/6 anonim válasza:

a rideg, az értelemszerűen, szabad ég alatt, kint..., esetleg van valami tető, vagy egy ilyen beálló

Állásosról én nem tudok, viszont a boxos, az olyan, hogy van általában 4*4-es helység, önitatóval, sótartóval, ahol én dolgozok, ott minden nap van trágyázva, "szárítva"

Lóra gondolsz mint bértartás?

Hol laksz? Én tudok egy helyet, viszonylag egész jó, és úgymond még olcsó is!

www.lovasfarm.com

2011. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok 12 éves és most szóba került hogy esetleg kapok egy lovat.A hirdető melyen így van írva:Rideg:25.000,állás:30.000,boxos:40.000 ft.Ezek az árak kb mindenhol ilyenek vagy esetleg máshol olcsóbb vagy drágább?
2011. ápr. 21. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Az állásba a ló ki van kötve az előtte lévő vályúhoz, nincs válaszfal csak lánc, fa vagy kötél, mellette van a többi ló sorba ugyanígy elválasztva.

Hierarhiai problémák miatt nem előnyös, mert elérik egymást...


[link]



Nem reklámozni akarom, de csak itt találtam képet.

2011. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor az állásos elég rossz a lónak nem?Annál már a rideg is jobb ugye?(Kb 5 perce néztem ezt a hírdetést :) )
2011. ápr. 21. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem kényelmes, mert korlátozva van teljesen :S Meg ha le is fekszik láttam már hogy hempergés közben fennakadt a lába :\ Meg 30.000ért kicsit drágállom.

A rideg a legjobb, kitombolja magát :D

2011. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vagy rideg, vagy boxos. Az állásost nem tartom túl szerencsésnek, jártam már olyan helyen, ahol állásos volt... hát elég rossz volt a lovaknak szinte egész nap kikötve... A legjobb szerintem a rideg, ahol egész nap kint lehet, de ha mondjuk érzékenyebb a környezeti változásokra, akkor a boxos. Am én is miskolci vagyok, és sztem te írtad azt a kérdést, hogy "mit gondoltok erről a lóról?" és egy sárga gidrán herélt van belinkelve. Írtam e-mailt, hátha tudok segíteni :)

2011. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!