Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A telibőrös lovaglónadrág...

A telibőrös lovaglónadrág mennyivel jobb, mint a sima, saját anyagában térdfoltos?

Figyelt kérdés
Most tervezek még egyet venni, megéri egy telibőrös? Jobb annyival, amennyivel többe kerül?
2011. ápr. 22. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak térdfoltos van, én kényelmesebben találom, mert nincs plusz varrás, meg nincs olyan "vastagított" érzésem. Érzékeny minden ilyenre a testem :D Egyszerűen megőrülök ha valami piszkál.

Nekem évek alatt nem kopott semmit. Belstar márkájú.


Próbálj fel mindkét féléből egyet-egyet, melyik miyen érzés az a biztos. A telibőrös talán jobban bírja a strapát.

Remélem tudtam segíteni :)

17/L

2011. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem telibőrös van és ki van szakadva 2 helyen, alig egy éves. A bőr megadta magát a combomnál, pedig nem kicsi.. De én nagyon szeretem:))
2011. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem VOLT telibőrös lovaglónadrágom, de nem fogok az életbe többet venni! alig tudsz benne mozogni, főleg ha újonnan veszed. meg egyébként szerintem semmivel sem jobb mint a rendes. én a "hagyományos" híve vagyok :)
2011. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A telibőrössel jobban tapadsz a nyereghez és jobban érzed a lovat. Az viszont igaz, hogy az első pár alkalommal - míg be nem "törik" - elég kényelmetlen és valóban nehezebb benne mozogni. Arra meg különösen figyelni kell, hogy mosás után ugyanúgy összeugrik és a telibőrrel nagyon meg lehet szívni, ha hirtelen mozdulattal, nagy lendülettel ülsz fel a földről a lóra, mert olyan szépen kiszakad a középső varrás mentén, hogy csak na :) Vicces kis nadrág, annyi szent.

Nyáron nem szoktam szeretni, ha sok lovat lovagolok és a nap végére izzad a combom és a fenekem benne, az úgy nem kellemes.

Viszont ha megszoktad akkor szuper, mert nem kopik annyira - ha ki nem szakad - és jobban tapadsz a nyereghez. És ha szőrén ülsz, akkor utána nem lesz tiszta lószőr a lábad, és nem szúrja majd a feneked sem :)

Sztem a tapadása miatt szokták jobban szeretni. Nekem is volt már néhány, és nem panaszkodom, nagyon jól bírták a strapát, míg aztán kinőttem őket. :)

2011. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :)
2011. ápr. 26. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!