Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta lovatok van? Mik...

Milyen fajta lovatok van? Mik a fajta főkk jellemzői és a ti saját lovatoké?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a főkk az FŐBB
2011. ápr. 24. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:

szija

nekem van egy angoltelivérem meg egy ügető holsteni keverékem

a telivérek általában gyorsak és némely egyedek nehezen kezelhetőek és idegrencerük túlfeszített. Az én telivérem: Lady nem túl gyors pont jó a tempója még hajtani is kell.könnyen fordul és könnyen reagál viszont nehezen marad egyhelyben,de szeretni való.

Az ügető és holsteni lovam:Tina gyors imád száguldani nehezebben fordul de nem csodálkozok rajta mertősszel lett igazából lovagolva. Bújos okos paci csak fél a feltűnő színú tárgyaktól pl kék medence fekete zsákok...

de mindkettőt naon szeretem Ladyvel ügyeségi versenyeken veszünk részt Tina meg simán elmenne egy távlovagló versenyen. :)

2011. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem egy aranyos,bújos és kedves nyugodt kisbéri kancám van,4 éves :) egyszerüen imádnivaló de még sokat kell tanulnia,eddig még eléggé hajtani való,de okos kis ló :)

2011. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kisnóniusz-arab kancám van. a kisnóniuszról általában sejtelme sem szokott lenni senkinek hogy mi a csuda :D de voltaképpen egy kistermetű nóniusz. a termetén kívül különbség még hogy inteligensebb mint a rendes,ez egy régebbi tenyésztés. amúgy nóniusszal nem kezdenék.még jó tapasztalatom nem volt vele. Az arab egy nagyon intelligens és temperamentumos fajta. az én kancám nem rohanós egyáltalán. nagyon inteligens és tanulékony. rengeteget tanult 1 év alatt. Még csikó. 3 éves. Én tanítottam meg futószáron menni (mert azelőtt életébe oylat nemlátott) feküdni,ugrani.és nagyon jó indulatú. 150 cm marmagasságú, inkább kecses mint zömök testalkatú! :)
2011. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
fríz lovam van 2 éves nagyon aranyos *-* és bújos
2012. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!