Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ilyenkor mit reagáltok?

Lovasok! Ilyenkor mit reagáltok?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom főleg felnőttektől, idősebbektől amikor mondom nekik hogy lovagolok ,hogy hát az milyen 'könnyű' sport. Ez alatt azt értem ,hogy például ma is egyik rokonom mondta ,hogy hát az nem elég sportnak ,mert csak ülök a lovon és nem csinálok semmit. Hogy az nem mozgat meg, nem erősít meg, nem 'fogyaszt'(konkrétan így mondta h elhízok). És nem akartam tapintatlan lenni így csak tűrtem és próbáltam valami ellenérvet felhozni. Pedig a végén már olyan ideges voltam h legszívesebben odavetettem volna hogy "basszus akkor ülj fel egy lóra és dolgozz végig 1 órát" biztos megváltozott volna a véleménye-.-" és ez nem az első eset. Kérdem én ilyenkor mit lehet tenni hogy jobb belátásra bírjam őket??
2011. ápr. 24. 19:59
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 25. 14:37
 22/35 anonim ***** válasza:
86%
esetleg ültesd fel őket 1 kör lépésre...:) majd akkor inukba száll a bátorság
2011. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ha megtehetném...:D amúgy azzal még csak hagyján mert lehet h van bátorság ahhoz hogy felüljön és akkor megy, na de tényleg egy egész óra munka...na az tanulságos lenne :) :D
2011. ápr. 25. 20:30
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a többség már akkor is szerényebb lesz, mikor megteszi a ló az első lépést :D
2011. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nemcsak sport hanem hobbi is van akinek munka ezért kapja a fizetését
2011. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
:D :D utolsó: ez igaz
2011. ápr. 25. 23:13
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a lovaglas a legjobb sport!lehet hogy nem fogsz tolle annyira lefogyni mint a szaladastol vagy tornazastol,de onbizalmat ad ,fejleszt,erosit,izmosit,osszhangba hoz a loval megtanulsz koncentralni az elotted allo feladatra!

de a legfontosabb hogy a loban egy uj baratra lelsz!

2011. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
68%
Semmit igaza van! :):) Nem fogsz lefogyni és ha oylan alkat vagy nyugodtan el is hízhatsz mellette. Nem is ismerősöm van 70-80 kilóval 15 évesen és lovagol rajtengedély vizsgája van stb. És igen, jó dagadt. Én is lovagolok 4 éve de egy grammot nem fogytam tőle csaka combom és a vádlim erősödött.:D A futástól, nah attól le lehet futni. Imádok lovagolni és attól még hogy nem fogyaszt vagy ilyesmi attólmég gyönyörű sport.:):)
2011. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
77%
nem fogyaszt? él lovasok között hány kövéret látsz? 0át.....
2011. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
08:47 Teljes mértékben egyetértek veled!! :)) Hát nem tudom szerintem igen is fogyaszt mert az ünnepeken én is mindig jól megszedem magam kb. +1 kiló és kb 3 hét múlva már nyoma sincs (hetente 1x járok) és biztos vagyok benne hogy ez nem a tesi óráknak köszönhető, mert amennyit ott mozgunk...hát... :D
2011. ápr. 26. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!