Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ló lenne jó? Linkelnéte...

Milyen ló lenne jó? Linkelnétek nekem eladó lovakat amit jónak láttok nekem?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.A lovakkal jól bánok és meg tudom fogni az erősebb lovakat is.Linkelnétek nekem eladó lovakat amit Borsod megye ha lehet vagy környéke.

köszönöm előre is.


2011. ápr. 25. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

csak vigyázz azért az erősebb lovakkal. lehet találkoztál már olyannal, de akkor az nem volt igazán erős.

Apum lova olyan, hogy úgy meg indul kifelé, hogy inkább hagyja had rohanjon, mert egyszerűen nem bír vele sokszor. Pedig apu azért egy erős ember. Olykor mire visszérnek, apu jobban le van izzadva, mint a ló :D

2011. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
meg hát ő sport ló volt, nem bírja elviselni, ha egy nem ő az első, ha többen mennek akkor is addig ügyeskedik ameddig nem ő van elől:D
2011. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem találkoztál még erős lóval :D Gondolom ha már sajátot akarsz akkor tanultál valahol, inkább kérdezd meg azt aki oktatott, mert nem hiszem h itt sok olyan ember van aki ért is a lóhoz...
2011. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
www.lovasok.hu/eladolovak ... ne vegyél lovat!!! "az erősebb lovakat is meg tudom fogni" ez nem számít....
2011. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hogy meg lehet e fogni. az a képzettségtől függ.lovagolok egy ideje de vitt már el úgy ló, hogy esélytelen voltam..
2011. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a másik dolog meg az, nem bántásból, de ha annyira értesz a lovakhoz, akkor egyértelműnek kellene lennie, hogy nem itt gyakorin kérdezgeted milyen ló jó neked, hanem kapásból az oktatót kérdeznéd. lehet itt olyanok válaszolgatnának, akik nem is értenek hozzá, belinkelnek egy lovat, te elhiszed, hogy az a neked való, aztán meg megveszitek esetleg, és bánod mikor felmerülnek vele kapcsolatban a gondok, érted...
2011. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném el senkinek hogy az nekem megfelelő...de talán ők találnak valami jót.Tudom hogy ki kell próbálni,meg kell nézetni állatorvossal és az edzőmnek is ki kell próbálnia.
2011. ápr. 25. 18:23
 8/13 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyi ideje lovagolsz? eddig milyen lovakon ültél? milyen szintet értél el... és persze, hogy mire akarod használni?(hobbi/ verseny) :)
2011. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5 éves koromtól,mindenféle lovon ültem már..a shetlandi pónitól egészen a fríz lóig.És hobbiló lenne,kisebb ugrásokkal.
2011. ápr. 25. 18:46
 10/13 anonim ***** válasza:
én a helyedben vmi jól belovagolt,tapasztalt, középmagas kanca/heréltet választanék, nézz körül fajta célirányosan.
2011. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!