Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lovon ketten lovagolni?

Egy lovon ketten lovagolni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt vagyunk kb 90 kilók. Ez nem nehéz egy kis méretű lónak? Hogy el tudjátok képzelni...félig hucul, a másikat nem tudom, de megegyezik egy hucul magasságával (kanca)
2011. ápr. 26. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Barbee válasza:


Nem lesz baja alónak, meg nektek se! Csak hamar el fog fáradni a ló.

2011. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kicsi ló ehhez. Nem is a tömeg a baj, hanem hogy nagyon bele fogtok ülni a hátába helyhiány miatt. Arról nem is beszélve, hogy azért így lovagolni megint külön témakör.
2011. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, akkor maradunk inkább a külön-külön lovaglásnál:)
2011. ápr. 26. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 km erejéig még működik a dolog, de huzamosabb lovaglásra nem ajánlom, nem a súly a baj, hanem az eloszlása.
2011. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vadász Juci válasza:
100%
Lehet csak gyorsan elfárad:!:D
2011. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Sétálni ok, de ügetni vágtázni ugratni egyáltalán nem ajánlom, mert teljesen szétcs.eszitek a ló hátát. Ráadásul nem is minden ló viseli el. Ismerek olyat aki, ha ketten ülnek rá, teljesen megvadult és mindkettő lovas leesett. Szóval ebből nagyobb balesetek is lehetnek.
2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, sétálni!:) Kipróbáltuk, nem zavarta, csak nekem elég kényelmetlen volt mert én ültem hátul x)
2011. jún. 24. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Mi már többször is mentünk ketten egy pónin. Nagyon jó. :)
2014. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!