Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki mesél nekem a versenyei...

Valaki mesél nekem a versenyeiről?

Figyelt kérdés
Mióta lovagoltatok mikor elmentetek az első versenyre?Milyen fajta ló volt?Milyen verseny?És hogy sikerült?Milyen dijak vannak?
2011. ápr. 30. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:

És persze a verseny felszerelés árairól meg a nevezési díjról!És még azt szeretném megtudni hogy mennyibe kerül egy rajtengedély vizsga?

bocsánat a sok kérdésért és köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 30. 15:43
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Én nem versenyzem, de tudok válaszolni pár kérésedre.

Rajtengedély vizsga: elmélet 2000 Ft gyakorlati 5000 Ft munkafüzet 2500-

Versenyfelszerelés se olcsó, bár minden a márkán múlik, van aki prestizs kérdést csinál az egészből és mindenből a legdrágábbat hordja, de a 10 ezer Ftos fehér lovaglónadrág is ugyanolyan jó, mint a 30 ezres ( na meg ugyanolyan piszkos lesz). Ha mindenből a legolcsóbbikat írok akkor kb ilyen árakkal számolj: fehér nadrág 10 ezer, zakó 10-15 ezer, versenying 8-10 ezer, csizma 25-30 ezer (vagy lovagló cipő 10-20 ezer + merev csizmaszár 15 ezer), kobak 5-10 ezer, esetleg kesztyű 2-3 ezer. Szóval ez alsó hangon csak a lovasnak 65-70 ezer Ft, ha mindenből újat veszel. Használtan is lehet jó cuccokat kapni úgy olcsóbb.

Lónak a felszerelés is kb 70-80 ezer, ha olcsóbb holmikat válogatsz össze, de pl egy prestige nyereg még használtan is 150 ezer körül mozog.

Nevezési díj van ahol 2000, de van ahol 10 ezer is lehet, plusz erre jön rá pl egy hosszabb, vagy többnapos versenyen a boxbérlés, ami kb 5000Ft-ról indul, de voltunk olyan helyen is, ahol 20 ezer volt egy nap és 3 napos volt a verseny.


Szóval a versenyzés nem olcsó mulatság, mivel a lovat el is kell oda szállítani, még az útiköltség is van.

2011. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

uh...

2010.június 19. Tattersall gyeposz verseny a lovammal Hóbortossal 2.hely

2010.július 4. Korax gyeposz verseny Hóbortossal 6-7-8. helyek.

2010. július 31. Unikornis gyeposz verseny Hóbortossal kizártak leesés miatt :S

2010. augusztus 21. Táltos gyeposz Hóbortossal 3. és 5. helyek


és most megyek majd 2011.július 8. Tattersall lovammal Angellel rajtengedélyvizsgára úgyhogy szurkolni!!!

2011. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt mindent meg tudsz nézni/ kérdezni. A nevezések c. rovatra kattintva megnézheted a legközelebbi versenyeket. De a rajt engedélyről is megtudsz mindent.
2011. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a lényelget hagytam ki:) www.lovasszovetseg.hu
2011. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát a gyeposz nevezési díj 3000Ft én szeretek versenyezni,az első vrsenyemaz Budepestem volt a Tatterba ott 3. és 5.-ödik lettem.a többi versenyeimen miníg nyergtem valami általában 2 számot mentem abból egyett mindíg megnyertem
2011. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!