Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sorkifaludi lovardába jár valaki?

Sorkifaludi lovardába jár valaki?

Figyelt kérdés
Kedvesek-e?Jók-e a lovak...stb....
2011. ápr. 30. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sorkifaludi lovászok biztosan. Amúgy milyen az a rossz ló?
2011. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmmm...erre nm is gondoltam h az ottdolgozók járnak oda...a jók e a lovak alatt azt értem h lehet e rajtuk tanulni lovagolni...mert néhány helyen nm mondhatni h jó a ló kiképzése...
2011. ápr. 30. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó ló(bérlovas szemszögből):nyugodt,könnyű lovaglású,irányítható,kényelmes rajta ülni.

Hozzám hasonló lóversenyrajongónak:angol telivér,temperamentumos,elegáns,gyorsan fut,sok versenyt nyer.

Szóval nézőpont kérdése,kinek milyen a jó ló.Ami az én álmom,az egy bérlovas rémálma,én pedig nem tudnék mit kezdeni egy kedves,aranyos bérlóval.

2011. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én voltam ott gyakorlaton.

Jó. Nagyon. Színvonalas, igényes, magasan képzett lovakkal, első osztályú szerszámokkal és pályákkal.

De szerintem -legalábbis amikor én voltam- a fő profil a versenyeztetés, nem az iskolalovagoltatás.

2011. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utoljára iró...lenná pár kérdésem a lovival kapcsolatban...esetleg privát beszélgetés?
2011. máj. 19. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, küldd csak. Remélem jól vagyok beállítva...
2011. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hűha...sajnos nem látok olyan lehetőséget h tudnék veled privátban beszélgetni :S
2011. máj. 23. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem bírtam beállítani...

Most már talán jó lesz.

2011. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!