Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek van kisbérije, és milyen?

Kinek van kisbérije, és milyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmék van, aranyos paci, de nagyon menős.
2011. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a kisbérik nagyon okosak :D szívós is, nem olyan beteges mint pl az angol telivér meg a többi túlnemesített ló. távlovaglásra, díjlovaglásra, díjugratásra, hobbira... szinte mindenre jó. nah meg persze az se hátrány hogy egész olcsó álltalában :)
2011. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem volt még lovam de a lovasegyesületnél vannak kisbérik én is lovagoltam egyet pár éve nagyon jó kis lovacska volt ugrani nagyon jól tudott és terepre is rengeteget mentünk nagyon jó paccik :P
2011. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó lovacskák b.nőmnek van kisbéri-e mindenre jó megbízható, jól ugrik, előtte tenyészkanca volt most kezdtek vele ugratni 13évesen és remekül szívből ugrik nem ellenszegül és jó stílusban is :)
2011. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Széplak származású (kisbéri) és Furioso anyától van egy csikóm, nagyon jó párosítás volt.. olyan lovat kaptam ami ennek a 2 szinte tökéletes fajtának minden tulajdonságával rendelkezik. :)
2011. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én lovastáborban lovagoltam egy kb. 14 éves kisbéri heréltet,aki iszonyúan lusta volt.Szerintem ezért is mertek a hátára gyerekeket ültetni.Imádta a gyerekeket és régebben díjlovagoltak vele.Semmi pénzért nem ment volna gyorsabban,max. egy kis rásegítéssel ostorral.Amúgy szerintem nagyon aranyos,szelíd ló volt.
2011. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ujszi válasza:
barátomnak is van egy széplak származású 2.osztályú tenyészkancája.. szívós ló..terepre nagyon való..és kocsizásban is díjnyertes
2011. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ismerősömnek is Széplak származásúkisbéri kancája van.

Kicsit ijedős, de rendkívül okos paci, mielőtt iskola ló lett military-ztak vele, de a legeslegelső gazdija mindig verte, nekiugrott vasvillával, és alig etette.

2011. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lovam kisbéri és angol telivér keresztezés, és nagyon jó ló. Én imádom, bár régen nagyon makacs volt. Sőt erőszakos. De átvettem az irányítást és most már a lehető legjobb társá vált. Bízik bennem és ez a legfontosabb.
2011. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 ismerősömnek 3 "kisbérije" volt ( apa: angol telivér, anyai nagyapa: arab telivér, nagyanya: kisbéri), mindenesetre, kiváló ugróképességű lovak voltak, most már csak 2 kanca van, a mén meghalt, de róla mutathatok 1 képet: [link]
2011. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!