Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell lovagolni?

Hogyan kell lovagolni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
szija...bocsi, én tényleg nem cseszegetni akarlak, de szerintem erről egy oktatót kellene megkérdezned, és annak pedig esetleg megmutatnia, hogy élőben is lásd..ezt így nem lehet leírni..
2011. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát jól! Rosszul semmiképpen se.:P


Kicsit azért pontosíthatnál mi érdekel...

2011. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit pontosítsd hogy mire vagy kíváncsi, mert így nem tudunk segíteni. Pontosan mire vagy kíváncsi?
2011. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha nem tudjuk elmagyarázni neked.

Ki kell próbálnod.

2011. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ügyesen és okosan
2011. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

1) veszel egy jó szakkönyvet, félreértés ne essék könyvből NEM LEHET megtanulni lovagolni, viszont elméletben látod, hogy mi hogy működik, mik a szabályok, szerszámok részei stb

2) felkeresel egy JÓ lovardát, ahol JÓ oktató van (sajna láttam már jó lovit sz*r oktatóval) Ő elmagyaráz mindent, jópénzért meg is tanítanak lovagolni.


Szerintem senki nem fogja elkezdeni leírni, mert ez nem egyszerű történet, nem hiába írnak könyveket róla. Könyvből is van "gagyibb" amolyan nagyon gyerekszintű, viszont a Lovasikola sorozattal nem nagyon lőhetsz mellé. Lovardát meg akkor tudunk ajánlani, ha megírod, hogy merre laksz.

2011. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tamásiban :)
2011. máj. 5. 16:21
 8/10 Diamond's master ***** válasza:
Figyelj, ezt gyakorlatban kell meglátni.. Iratkozz be valahova, és kezdd el, mert másképp nem lehet! Talán elolvastál 20 lovas könyvet, de azt elméletben fogod tudni, mert nem az a fontos a lovaglásban eleinte, hogy tudod-e az összes akadály-fajta nevét.
2011. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megtanítalak! Rajtam lovagolhatsz! /Ha lány vagy/
2011. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lovasoktató majd megtanít.
2011. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!