Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehet egy lovat megtaníta...

Hogy lehet egy lovat megtanítani térdelni?

Figyelt kérdés

A ló: engedelmes egy kis paskolásért mindent megtenne csak a technikát nem tudom!!

(légyszi csak normálisak válaszoljanak!)


2011. máj. 6. 16:35
 1/5 anonim válasza:
ha biztonságban érzi magát, akkor ül le
2011. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Testfelépítésétől adódóan képtelenség. A ló térde szügymagasságban helyezkedik el, szóval térdelni sosem fog neked, akkor sem, ha fejre állsz. :)

Befejezve a szőrszálhasogatóan biológikus stílust, szerintem úgy próbáld, hogy először csak meghajolni tanítod meg - szal h csak az egyik lábát hajtsa be, és csak utána próbáld a térdelést.

Ezekre youtube-on tudsz találni videókat csak angolul írd be a cuccot a keresőbe, és úgy megtalálod őket. :)

2011. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anatómiailag sehogy, mert olyankor nem térdelnek, hanem az alsó lábszárukra ereszkednek, de ha ezt egy tök hétköznapi embernek mondod, szinte biztos, hogy nem érti meg. (Csak érdekességként, na de komolyra fordítva a szót.) Én először jutalomfalattal csináltam, felkértem az egyik lábát, és húztam hátra a jutalomfalatot, eleinte sokszor hátralépett és hisztizett, de majd megérti, mit szeretnél. Később lehet jutalomfalat nélkül is próbálkozni, az már kicsit kényesebb.
2011. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem térdelésre hanem hajolásra gondoltam:))
2011. máj. 13. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Téged kellene a sarokba térdeltetni kukoricára!
2011. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!