Kezdőoldal » Állatok » Lovak » LOVASOK SEGÍTSETEK. Egy régi...

LOVASOK SEGÍTSETEK. Egy régi lovat hogy találjak meg? Bővebben lent van kifejtve a probléma.

Figyelt kérdés
Régen lovagoltam egy lovardába ez most júniusba lesz 10 éve.A lovardába volt egy jó ló, a kedvencem volt.Kicsiként a székfoglalót mindig megnyertem vele.De eljöttem onnan 3 év múlva.Akkor 9 éves voltam.Most 19 leszek.Több lovat eladtak,némelyikről nem is tudom, hogy mi lett vele.Szeretném a kedvencemet megtalálni.Nem hiszem,hogy elpusztult,hisz volt ott másik ló is,egy idősek voltak,és az most ott van,hisz visszamentem félig-meddig a régi lovardába.Hogy fogjak hozzá?Tudom kicsi az esély,hogy rátalálok,de megpróbálom.Nem akarom a tulajt megkérdezni,hogy mi lett vele,hisz 10 éve nem találkoztam velük.De póni volt,tehát szerintem azok sokáig élnek.
2011. máj. 14. 07:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Elmész a lovardába, megkérdezed hova adták... felhívod az új tulajt... ha azok is eladták akkor meg azt a tulajt és így sorba míg megnem lesz, hogy holvan!
2011. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem ilyen egyszerű,hisz ebben a lovardában nem akarom elmondani,szeretném,ha valamilyen meglepetés lenne...és 10 év múltán úgyse emlékeznének rá...
2011. máj. 14. 10:12
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha tulajt semmiképp sem akarod megkérdezni (mondjuk ő biztosan emlékezne rá, szerintem) akkor mondjuk azoktól, akik abban az időszakban jártak oda lovagolni? Őket kéne megkeresni, hátha tudják, hogy mi lett vele.
2011. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kinga20x válasza:
100%

Szia,

hát ha nem akarsz találkozni a régi tulajjal meg senkivel aki akkor ott volt. Ha még emlékszel milyen ló is volt az a ló, van pár lovas fórum. www.paci.hu/forum vagy www.abrakmester.hu/forum regisztrálj fel és kérdezgess. Szín, nem, életkor kb.-re. utoljára hol láttad ki volt a tulaja stb. biztos tud valaki segíteni. :) Én így találtam meg egy rég elvesztettnek hitt lovat :)

Bár ha még nem vagy ezekre az oldalakra beregisztrálva akkor én szívesen segítek, mert van hogy 1-2 hónap mire elfogadják a regisztrációd. Ha küldesz egy e-mail-t és írsz személyleírást a paccról, utánakérdezek forumokon :)

lasiodora@citromail.hu

2011. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sajnos a bérlovardák hátaslovaira legtöbbször az a jövő vár,hogy ide-oda dobálják őket és a végén elküldik olaszországi társasutazásra.

Nem akarlak elkeseríteni,de erre is fel kell készülnöd.

A bérlovardai élet nem a hosszú élet titka lóéknál.

2011. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

bizonyos okból lett eladva a ló

2 lovat keresek,egyikről van információm még szeptemberben kaptam róla,de pontosabb kéne

a másik lóról semmi infóm nincs,azonkívül hogy el kellett adni,mert nem volt munkaerő és túl sok volt a tizen valahány ló

2011. máj. 15. 10:30
 7/19 anonim ***** válasza:

Az kamu,hogy nincs munkaerő.Lovász a szakmám,sok-sok jó kolléga van meló nélkül.

Csak épp senki nem megy el bejelentés nélkül,szabadnap,szabadság nélkül napi tizensok órát dolgozni.

Ezt legtöbbször csak a lecsúszott alkoholisták vállalják,van abból is épp elég a szakmában.

2011. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem volt aki ellássa a lovakat,hisz meg kellett volna fizetni,arra meg nem volt keret

mellesleg hiába mondja bárki is,hogy lehetetlen a lovakat megtalálni,hisz mind a két ló neve elég ritka

2011. máj. 15. 11:10
 9/19 anonim ***** válasza:
Amit hússzor átnevezhettek azóta,elég,ha az új helyen nem tetszik a név.Vagy épp a kupec nem névvel adja tovább őket,továbbá az olasz vágóhíd se kérdezi a ló nevét.Sőt még a magyar vágóhíd sem.
2011. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ismerem a lovarda tulajdonost,csak megbízható leinformálható helyre adta el,és tuti biztos,hogy kupecnek és nem vágó hídnak lett eladva
2011. máj. 15. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!