Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy csináljam? (nem túl...

Hogy csináljam? (nem túl megfelelő a témakör de ez tűnt legjobbnak. XD)

Figyelt kérdés
Lovagló felszerelést szeretnék venni! Naponta kapok 400 ft-ot! És ebből a pénzből járok el hetente lovagolni am 1500-ft! És csak hétköznap kapok pénzt! Szófal egész heti összegből marad 500 ft. Megnéztem a boltba és össz vissz 20 000 ft-ra lenne szükségem a felszereléshez! A szüleim nem adnak bele pénzt! Hogyan tudnám megvenni a felszerelést (cahps, nadrág,kobak,cipő)?????? Hagyjak ki edzéseket? Vagy hogy csináljam? Bocsi ,hogy rossz kategóriába irtam de ezt találtam legjobbnak a kérdésemnek!
2011. máj. 17. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én még mindig a használt cuccokat mondanám. Minőségben is valószínűleg jobbak mint a dechatlonos, és olcsóbb is.

Nacit használtan már 1000-2000 Ft-tól lehet venni,

Kobakomat én azt hiszem 1500-ért adtam el, cipőt(talán 10x volt valaki más lábán) 3000-ért vettem...

lábszárvédőket is láttam egész jókat, 2-3000 Ft-ért

szóval így pár hónap alatt össze tudod szedni, csak sokat kell keresgélni.

A lovarda sem ad kobakot?

2011. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak, tényleg van egy csomó olcsó.

csizma 2000, naci 2000, kobak 3000, lábszárvédő 3000

így csak 10000, meg kb 2000 postaköltség, ha személyes találkozó nem jön össze.

Kezdd a kobakkal :)

2011. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igazából ha egy darabig 2 hetente jársz lovazni, sokat megspórolsz
2011. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A kobak a legfontosabb! Azt szerezd be legelőször, hiszen a legtöbb helyen anélkül nem is engednek lóra ülni. gondolom ahol lovagolsz ott ad a lovi, de azok kitudja milyenek, ki hordta stb., jobb is egy saját. Én anno 5000ért vettem, de az új volt akkor. Használtat kb 2000 környékén kapsz, de jól nézd át, hogy nincs-e rajta sérülés, mert az ami esetleg nagyobbat koppant már nem nyújt olyan védelmet.

Nadrágot én úgy túrtam 3000ért, ráadásul márkásat, semmi baja nincs, gondolom kinőtte az előző gazdája.

Jól írják a többiek, különféle lovas fórumokon, hirdetőkön előbb utóbb találsz jó áron cuccokat, akár a környékeden is.


A helyedben nagyon örülnék, hogy 1500ért tudsz menni lovagolni, mert a legtöbb helyen ennél drágább, 2000-3000 Ft.

2011. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már leírtam , hogy anyu nm engedi az interneten keresztüli vásárlást! 1500 Ft / fél óra a városban ez a legdrágább!(de ez van legközelebb) Nem vehetek használt cuccokat mert ugye az internet ki van zárva turkálóba nem járunk...:/ Szóval marad a Decathlonos!:( Amúgy én már eldöntöttem, hogy hol veszem meg a cuccokat! Az lenne a kérdésem hogy szerintetek hogy gyűjtsek rá pénzt!?
2011. máj. 23. 14:29
 16/19 anonim ***** válasza:

Te hova jársz h ilyen olcsó?

Egyébként mért nem engedi?

Sztem úgy csináld hogy egy darabig 2 hetente jársz, és akkor sokat tudsz spórolni.

De a dechatlonos olcsók tényleg nem húzzák ám sokáig.

2011. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy még elég idős a diákmunkához, akkor otthon kérdezd meg szüleidet, hogy ha többet segítesz otthon, fűnyírás, mosogatás, vasalás, kisebb tesóra vigyázás, takarítás, akkor nem adnának e egy ideig kicsit többet.

Meg magyarázd el, h mért fontos a kobak...

2011. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De ez nem olyan internetes vásárlás!

Írsz egy e-mailt az eladónak, megbeszéltek egy helyet és egy időt, majd ott készpénzben kifizeted neki a cuccot. Sőt még alkudni is lehet. Olyan, mintha csak egy hirdető újságban böngésznél. Itt nem kell bankkártyát megadni, meg postaköltséget fizetni. Ez személyes találkozó, ő adja a cuccot, te meg a pénzt. Én is vásároltam már így és nem bántam meg.


Hidd el mi csak segíteni akarunk neked, szerintem egész jó tippeket kaptál. Vagy csak nem akarsz használt holmit? Akkor meg kuporgasd a kis pénzed és várd meg amíg kigyűlik. Jobbat nem tudunk mondani.

2011. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért ciki a használt cucc. A dechatlonosok nagy része intenzív használatban pár hónapig bírja csak (de ár-érték arányban ez nem olyan rossz, meg ritkán lovaglóknak, növésben levőknek tökéletes)

de pl a chapsük az sztem nagyon nem jó :( mmint az a legolcsóbb.

egyébként csak ez a pár megoldás van, amit már felsoroltak...

2011. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!